kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kalvelių seniūnijos gyventoja atšventė 100 metų jubiliejų

Balandžio 17 dieną Kalvelių seniūnijos Pakėnes kaimo gyventojai Františkai Volček sukako 100 metų. Gražaus jubiliejaus proga ilgaamžę gyventoją šiandien, t. y. balandžio 18 dieną, pasveikinti atvyko Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič bei Kalvelių seniūnijos seniūnė Kristina Gerasimovič.


Administracijos direktorė Vilniaus rajono merės Marijos Rekst vardu optimistiškai nusiteikusiai rajono gyventojai linkėjo geros sveikatos, stiprybės, artimųjų meilės ir kasdienių džiaugsmų. 

Taip pat direktorė Liucina Kotlovska jubiliatei įteikė sveikinimo raštą, dovaną ir puokštę gėlių. Kuo didžiausios sveikatos linkėjo ir kiti susirinkusieji svečiai.

Františka Volčiok pasidžiaugė ne tik pakankamai gera sveikata ir tiek metų sukaupta patirtimi, bet ir tuo, kad yra 3 vaikų motina, 6 anūkų senelė ir 10 provaikaičių prosenelė. Šiuo metu senolė gyvena su sunūmi Michalu. Františka iki šiol priklauso bendruomenės rožančiaus būreliui.Nuotraukų autorius Jan Levicki 

Shadow up