kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

IV-oji smuiko muzikos šventė „Jaunųjų smuikininkų valanda 2016“ Nemenčinės muzikos mokykloje

2016 m. kovo 19 d. Nemenčinės muzikos mokykloje įvyko jau ketvirta smuiko muzikos šventė „Jaunųjų smuikininkų valanda 2016”. Smagu, kad renginyje dalyvavo ne tik mūsų mokyklos smuikininkai, bet ir smuikininkai iš Rudaminos, Pabradės meno mokyklų, Vilniaus Algirdo, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklų, VŠĮ „Suzuki metodo centro“.


Renginio pradžioje visus dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Petrutė Pocienė, renginį vedė smuiko skyriaus vedėja mokyt. Violeta Ancienė. „Jaunųjų smuikininkų valanda“ yra galbūt išskirtinė tuo, kad jos dalyvius vertina taip pat mokiniai, kurie mokėsi ir baigė muzikos mokyklą. Tad šiemet mūsų komisijos narėmis buvo: mokyklos absolventės, smuikininkės Emilija Tribocka, Indrė Morkūnaitė, Kotryna Tatolytė, pianistė Inesa Gulbicka. Komisijos pirmininkas, mokyklos teorinio skyriaus mokytojas Ramūnas Juknevičius. Dėmesingai išklausiusi visus dalyvius, komisija skyrė „Šauniausio smuikininko“, „Virtuoziškiausio smuikininko“, „Dainingiausio smuikininko“ nominacijas.

Šventėje dalyvavę mokytojai taip pat įvertino pasirodžiusius moksleivius ir keliems skyrė „Mokytojų pagerbto“ nominaciją. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Dėkojame visiems šventės dalyviams už puikų pasirodymą, visiems dalyvavusiems mokytojams už mokinių parengimą. Iki susitikimo kituose renginiuose.

Smuiko skyriaus mokytoja
 Violeta Ancienė

Shadow up