kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame registruotis į neformaliojo vaikų švietimo programas

2016-02-09 Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A27(1)-278 patvirtintas Vilniaus rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo programų, atitinkančių reikalavimus, sąrašas. Kviečiame mokyklinio amžiaus vaikus ir jų tėvelius (globėjus/rūpintojus) rinktis ir registruotis į vieną pasirinktą neformaliojo vaikų švietimo programą, finansuojamą neformaliojo vaikų švietimo tikslinėmis lėšomis:


Eil.

Nr.

NVŠ teikėjas

Kontaktinis asmuo

Eil.

Nr.

NVŠ programa

Ugdymo kryptis

Skirta vaikams 

 

Programos vykdymo vieta

(gali kisti priklausomai nuo norinčiųjų lankyti programą vaikų skaičiaus)

1.

VšĮ „American English School“

Z. Treimakienė

Tel. 2791077, 865696697

zita@ames.lt

1.

„Bendrauk drąsiai“ Vilniaus rajono 7-9 metų moksleiviams“

(anglų kalba)

Kalbos

7-9 m.

 

Paberžės „Verdenės“ gimnazija

 

Maišiagalos kun. J. Obremskio gimnazija

2.

„Viešojo kalbėjimo pagrindai“ Vilniaus rajono 10-14 metų moksleiviams“

(anglų kalba)

Kalbos

10-14 m.

 

Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija

3.

„Viešojo kalbėjimo menas“ Vilniaus rajono 15-19 metų moksleiviams

 (anglų kalba)

Kalbos

15-19 m.

 

Pabežės „Verdenės“ gimnazija

2.

Asociacija „Lietuvos šaulių sąjunga“

Vytautas Žymančius

Tel. 861473716

sauliai10@gmail.com

4.

„Vilniaus rajono jaunųjų šaulių ugdymo programa“

Turizmas ir kraštotyra,

pilietiškumas

11-19 m.

 

Riešės gimnazija

 

Paberžės „Verdenės“ gimnazija

 

3.

VšĮ „Lietuvos šachmatų mokykla“

Donatas Pilinkus

Tel. 865729557

info@sachmatumokykla.lt

5.

„Šachmatų pamokos Vilniaus rajono savivaldybėje“

Sportas

6-19 m.

 

Juodšilių „Šilo“ gimnazija

 

Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla

 

Buivydiškių pradinė mokykla

4.

Asociacija „Paberžės-Glitiškių apylinkės bendruomenė“

Viktorija Piatkova

Tel. 864828541

piatkova.viktorija@gmail.com

6.

„Miuziklas-menų fuzija“

Muzika

Šokis Teatras

6-19 m.

 

Vilniaus r. savivaldybės Centrinės bibliotekos Glitiškių struktūrinis padalinis, Liepų al.1, Glitiškių k.

Vilniaus r.

 

5.

Asociacija Vilniaus r. Kalvelių kaimo sporto klubas „Ave.Ko.“

Česlav Savkoit

Tel. 867474743

csavkoit@gmail.com

7.

„Futbolo treniruotės vaikams ir jaunimui“

Sportas

6-19 m.

 

Kalvelių S. Moniuškos gimnazija

  

Kalvelių „Aušros“ gimnazija

8.

„Tinklinio treniruotės vaikams ir jaunimui“

Sportas

11-19 m.

Kalvelių S. Moniuškos gimnazija

 

Kalvelių „Aušros“ gimnazija

9.

„Fitneso treniruotės vaikams ir jaunimui“

Sportas

14-19 m.

Kalvelių S. Moniuškos gimnazija

 

Kalvelių „Aušros“ gimnazija

6.

VšĮ „Sostinės krepšinio mokykla“

Monika Skuodytė

Tel. 8679 24419

info@skm.lt

10.

„Krepšinis“

Sportas

 

6-19 m.

 

Riešės gimnazija

 

Nemenčinės Gedimino gimnazija

7.

Aikido aikikai asociacija „Aidas“

Mantas Puodžiūnas

Tel. 865059777

aikimantas@gmail.com

11.

„Visapusiškai harmoningos asmenybės formavimas su Aikido Vilniaus rajone“

Sportas

6-18 m.

Stumbrų g. 4, Bratoniškių k., Riešės sen.

8.

Asociacija Viešieji interneto prieigos taškai (VIPT)

Inga Žemaitienė

Tel. 868547445

ingaz@vipt.lt

12.

„IT projektų vadyba ir komandinis darbas Vilniaus r.“

Informacinės technologijos

10-17 m.

Maišiagalos kun. J. Obremskio gimnazija

 

Marijampolio M. Lukšienės gimnazija

9.

VšĮ „Meda Projekt“

Eglė Veršininienė

Tel. 868643327

egle@medaproject.com

13.

„Ebru-raktas į šeimos gerovę“

Ebru menas

6-18 m.

Eitminiškių gimnazija

10.

Asociacija Sporto klubas „SHIN“

Dmitrij Aleksandrov

Tel. 852778856

shinmokykla@gmail.com

14.

„Kyoshin karate treniruotės Vilniaus rajone“

Sportas

6-19 m.

Riešės gimnazija

 

Riešės gimnazijos Bukiškių pradinio ugdymo skyrius

 

11.

VšĮ Tolerancijos ir fizinės gerovės ugdymo centras

Gintarė Šabajevienė

Tel. 869903199

gintare@tolerancijoscentras.lt

15.

Emocinio ir fizinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės (Vilniaus r.)

Sportas,

Emocinis intelektas

7-18 m.

Kalvelių „Aušros“ gimnazija

 

Rudaminos F. Ruščico gimnazija

 

Skaidiškių mokykla-darželis

16.

Sveikos mitybos ir judesio ugdymas (Vilniaus r.)

Sportas, sveika gyvensena

6-19 m.

Kalvelių „Aušros“ gimnazija

12.

VšĮ Robotikos Akademija

Artūras Gaulia

Tel. 85252613

info@robotikosakademija.lt

17.

„Ankstyvoji robotika-Vilnaius raj.“

Techninė kūryba, Technologijos

6-9m.

Vilniaus r. Pedagoginė psichologinė tarnyba

18.

„Smagioji robotika-Vilnaius raj.“

Techninė kūryba, Technologijos

8-13 m.

Vilniaus r. Pedagoginė psichologinė tarnyba

19.

„Taikomoji robotika-Vilnaius raj.“

Techninė kūryba, Technologijos

14-18 m.

Vilniaus r. Pedagoginė psichologinė tarnyba

20.

„FIRST LEGO League (FFL) robotika-Vilniaus raj.“

Techninė kūryba, Technologijos

8-12 m.

14-16 m. ir 18 m.

 

Vilniaus r. Pedagoginė psichologinė tarnyba

13.

Laisvoji mokytoja Eglė Razgūnaitė-Žulpienė

Tel. 860199109

e.razgunaite@gmail.com

 

21.

„Profesionalių sportinių šokių mokymas Nemenčinės mieste“

Šokis

6-16 m.

 

Nemenčinės DKC

14.

Laisvasis mokytojas Vytautas Garšva

Tel. 867697080

vytautasgarsva@yahoo.com

22.

„Tobulėjantis tinklininkas“

Sportas

16-19 m.

Pabežės „Verdenės“ gimnazija

15.

Laisvoji mokytoja

Zita Filimonova

Tel. 860980614

zitfil@gmail.com

23.

„Keramika“

Dailė

6-14 m.

Pakenės Č. Milošo pagrindinė mokykla

16.

Laisvoji mokytoja

Elena Piurko

Tel. 867259675

elena.p@inbox.lt

24.

„Anglų kalbos pagrindai“

Kalbos

6-13 m.

Riešės šv. F. Kovalskos pagrindinė mokykla

25.

„Anglų kalbos įgūdžių tobulinimas“

Kalbos

11-19 m.

Riešės šv. F. Kovalskos pagrindinė mokykla

17.

Laisvasis mokytojas

Marius Valiukevičius

 

Tel. 860198935

marius.v@super.lt

 

26.

„Moksleivių mokymo krepšinio programa“

Sportas

10-18 m.

Juodšilių Šv. U. Leduchovskos gimnazija

27.

„Moksleivių mokymo tinklinio programa“

Sportas

10-18 m.

Juodšilių Šv. U. Leduchovskos gimnazija

18.

Laisvoji mokytoja Leonarda Kliukovska

Tel. 860428387

leonardaklukowska@gmail.com

 

28.

„Prašoktos kurpaitės“

Šokis

6-15 m.

Nemenčinės DKC

19.

Laisvasis mokytojas German Komarovskij

Tel. 865622047

germandancer@gmail.com

29.

„Pasaulio tautų šokiai“

Šokis

6-19 m.

Nemenčinės DKC

 

Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija

 

Visalaukės pagrindinė mokykla

 

Nemenčinės DKC Maišiagalos skyrius

20.

Laisvasis mokytojas Rimantas Giedraitis

Tel. 865555559

El.p. monarchistas@gmail.com

30.

„Kino studija Vilniaus rajone“

Medijos

6-18 m.

 

31.

Teatro studija Vilniaus rajone

Teatras

6-18 m.

 

21.

Laisvojio mokytoja

Yulia Dombrovskaya

Tel. 869926082

jdombrovskaja@gmail.com

32.

„Kuriu-savimi tikiu“

Šokis

7-17 m.

Nemenčinės DKC

22.

Laisvoji mokytoja

Irena Macevič

Tel. 867779122

Irunia71@mail.ru

33.

„Socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymas per saviraiškos priemones, kūrybą, meninę raišką, sportą“

Socialinis ugdymas

7-15 m.

Paberžės šv. St. Kostkos gimnazija

Pasirinkus vieną iš šių neformaliojo vaikų švietimo programų tėvai (globėjai/rūpintojai) turės pasirašyti vaiko dalyvavimo neformaliojo vaikų švietimo programoje sutartį su pasirinktu NVŠ teikėju.

Dėl papildomos informacijos apie NVŠ programas galima kreiptis į NVŠ teikėjus.

 

Shadow up