kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Prasideda paraiškų teikimas tradicija tapusiems „Investors‘ Forum“ apdovanojimams

Didžiausius Lietuvos investuotojus vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ jau penktą kartą organizuos iškilmingus metų apdovanojimus, kurių metu apdovanos praėjusiais metais (2015) labiausiai prie investicinio klimato gerinimo prisidėjusius verslo įmonių, valstybės institucijų, švietimo ir žiniasklaidos atstovus.


„Investors' Forum“ skelbia šias metų nominacijas: 

„Metų investuotojas“ ‒ už indėlį į Lietuvos ūkio plėtrą ir kuriamas naujas darbo vietas 2015-aisiais;

„Atsakinga įmonė 2015“ ‒ už socialiai atsakingo verslo principų taikymą ir skaidrių verslo santykių kūrimą, aktyvų įsitraukimą į bendruomenių veiklą ir visuomeninių vertybių puoselėjimą, rūpinimąsi darbuotojais bei neigiamo poveikio aplinkai mažinimą 2015-aisiais.

„Metų sprendimas verslo aplinkai gerinti“ ‒ už iniciatyvą ar sprendimą, turėjusį reikšmingos įtakos verslo aplinkai ir bendrai šalies ekonomikai 2015-aisiais;

„Metų valstybės tarnautojas“ – už asmeninę iniciatyvą ir kryptingas pastangas priimant investicinės aplinkos gerinimui būtinus sprendimus 2015-aisiais;

„Metų verslo žurnalistas“ ‒ už profesionalų požiūrį į Lietuvos ekonomikos iššūkius, objektyvų ir informatyvų šalies verslo aplinkos pristatymą 2015-aisiais.

„Metų ekonomikos mokytojas“ – už indėlį ruošiant iniciatyvią, verslią, kūrybišką, kritinį ir ekonominį mąstymą turinčią jaunąją kartą 2015-aisiais.

Paraiškas ir nominacijas šių metų apdovanojimams „Investors‘ Forum“ priima iki kovo 15 d. Jas galima patogiai pateikti elektroniniu būdu, asociacijos interneto svetainėje http://www.investorsforum.lt/lt/apdovanojimai. Nugalėtojai bus paskelbti balandžio 15 d. Vilniuje vyksiančioje iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje.

Daugiau informacijos : http://www.investorsforum.lt/lt/apdovanojimai

Shadow up