kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono išskirtinumas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje „ADVENTUR 2016“

„ADVENTUR“ – vienintelė tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda Lietuvoje, kuri yra orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą.


Trijų dienų nuotaikingas mini turas „ADVENTUR“ visus sukvietė aplankyti dar nepažintus Lietuvos kampelius, egzotines pasaulio šalis, pasiūlė idėjų, kaip keliauti su šeima, bendradarbiais, kaip užsienyje rengti šventes, išmokė atsakingai rinktis, planuoti ir organizuoti savo išvykas, siūlė išmėginti aktyvias pramogas, pristatė naujausias atostogų kryptis ir kvietė įsigyti keliones pigiau. Turizmo verslo atstovai parodos lankytojams parengė ne tik daugybę dovanų ir prizų bet ir išskirtines nuolaidas.

Parodoje „ADVENTUR 2016“ dalyvavo 230 turizmo bendrovių, kurios pristatė 37 pasaulio šalis: Andorą, Australiją, Austriją, Baltarusiją, Braziliją, Bulgariją, Čekiją, Egiptą, Estiją, Filipinus, Graikiją, Gruziją, Indoneziją, Ispaniją, Italiją, Izraelį, Japoniją, JAV, Jungtinius Arabų Emyratus, Kiniją, Kiprą, Latviją, Lenkiją, Lietuvą, Malaiziją, Maroką, Portugaliją, Rumuniją, Rusiją, Seišelių salas, Slovakiją, Slovėniją, Šri Lanką, Šveicariją, Tailandą, Turkiją, Ukrainą, Vengriją.

Šiųmetės „ADVENTUR 2016“ tema – miestų turizmas. Nors Vilniaus rajone nėra didelių miestų, šis kraštas turi didelį turizmo potencialą, kurį siūlo miesto gyventojams. „Visai šalia miesto“ – toks šūkis atitiktų „ADVENTUR 2016“ temą, kaip ir Vilniaus rajono Turizmo informacijos centro stendo ekspoziciją. Lietuvos miestų gyventojai bei svečiai iš užsienio čia galėjo stebėti verbų pynimą, susipažinti su Vladislavo Sirokomlės muziejaus siūlomomis edukacinėmis programomis, pažaisti golfą, kurį maloniai siūlė Europos centro golfo klubas, pasirinkti sau savaitgalio maršrutą, kuriuo keliaus pažinti Vilniaus kraštą. Vilniaus rajono TIC kolektyvas pristatė Nemėžio bendruomenes išleistą albumą „Skrydis virš Ašmenos aukštumos“. Vyko viktorina – atpažinę nuotraukos objektą, parodos svečiai turėjo progą laimėti nuostabų albumą. Tuo tarpu pavargusius nuo kompiuterių klaviatūros lankytojus TIC kvietė nors trumpam grįžti į XIX amžių – stende buvo galima ne tik palavinti ranką rašant žąsies plunksna, bet ir išsiųsti įdomiai užantspauduotą atviruką draugui.

 

Nuotraukos: Juzef Šostakovski

Shadow up