kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Centro lankytojai svečiams pristatė Kalėdinį vaidinimą „Kūčių vakarienė“

Besibaigiant 2015-iesiems Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre vyko Kalėdinė šventė, skirta centro lankytojams, jų artimiesiems, tėvams bei visiems susirinkusiems svečiams.


Į Kalėdinę šventę atvyko garbingi svečiai: Nemenčinės parapijos vikaras kunigas Stanislav Valiukevič, centro draugai kunigas Andžej Bylinski ir kunigas Nerijus Grigaliūnas, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Tarybos narė Teresa Demeško, Socialinės rūpybos skyriaus vedėjos pavaduotoja Elena Kačanovskienė, Nemenčinės miesto ir seniūnijos seniūnai Mečislav Borusevič ir Eduard Puncevič, įstaigų ir kolektyvų vadovai su kuriais centras bendradarbiauja, savanoriai, tėvai ir daug Centro draugų.

Centro lankytojai susirinkusiems svečiams pristatė savo paruoštą Kalėdinį vaidinimą „Kūčių vakarienė”, kuris priminė svarbias Kūčių tradicijas ir visus paskatino giliai susimąstyti. “Būtent šį stebuklingą vakarą, kai šaltis žiba, kaip žvaigždutė dangaus skliaute, prie stalų yra vietos nepažįstamiesiems, nes niekas negali likti vienišas”. Pagrindinis vaidinimo motyvas priminė, jog Kristaus gimimo išvakarėse, niekas negali likti vienišas. Atveriant savo namų duris kitam žmogui, priimame patį Kristų. Vaidinimas sužavėjo susirinkusiuosius, kurie negailėjo artistams šiltų žodžių ir gausių plojimų.

Povaidinimo, žvakių šviesoje, kunigai visus pakvietė bendrai maldai, po kurios linkėdami ramybės, tarpusavio šilumos ir atjautos vieni kitiems visi dalijosi kalėdaičiais.

Sulaukėme centre ir ilgai laukto Kalėdų senelio, kuris visiems įteikė dovanėles bei linkėjo sėkmingų ir kūrybingų Naujųjų metų. O vakaro pabaigoje visi kartu linksmai leidosi į šokį prie Kalėdinės eglutės.

 

Nuotraukos Teresos VorobejShadow up