kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuo sausio 1 d. stacionariosiose degalinėse draudžiama prekyba alkoholiniais gėrimais

Vilniaus rajono savivaldybės administracija primena, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. yra draudžiama mažmeninė prekyba alkoholiniais gėrimais visose prekybos vietose, kurios yra įrengtos stacionariosiose degalinėse (ir jų teritorijose) esančiose patalpose.


Pabrėžtina, kad Įmonės, vykdančios prekybą alkoholiniais gėrimais, privalo laikytis Alkoholio kontrolės įstatyme nustatytų alkoholio produktų gamybos, prekybos, laikymo ir gabenimo reikalavimų (AKĮ 186 str. 1 d.).
Vadovaudamasi Alkoholio kontrolės įstatymo 186 str. 7 d. nuostata Įmonė, Europos juridinis asmuo ar jo filialas, turintis licenciją verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir sustabdantis ar nutraukiantis licencijoje nurodytą veiklą, per 30 dienų nuo licencijoje nurodytos veiklos sustabdymo ar nutraukimo privalo kreiptis į licenciją išdavusią instituciją dėl licencijos galiojimo sustabdymo ar panaikinimo. Licencija sustabdoma įmonės, Europos juridinio asmens ar jo filialo nurodytam laikotarpiui arba neterminuotam laikui. Licencijoje nurodytos veiklos sustabdymu laikomas laikinas mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais nevykdymas, trunkantis ne trumpiau kaip vienus metus.
Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į Ekonomikos ir turto skyriaus vyriausiąją specialistę Ingą Kucevič (tel. 275 5064, el. p. Inga.Kucevic@vrsa.lt), Rinktinės g. 50, Vilnius.

Shadow up