kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centre svečiavosi Katažina Zvonkuvienė

Gruodžio 8 dieną centro lankytojai svečiuose sulaukė dainininkės Katažinos Zvonkuvienės su laida „Misija: Vilnija“. Katažinos ir centro draugystė tęsiasi jau daug metų.


Lankytojai svečius sutiko audringais plojimais ir su plačiomis šypsenomis. Katažina pasisveikindama su centro draugais stipriai kiekvieną apkabino. Susitikimas buvo labai šiltas, kupinas geros nuotaikos.

Katažina atvažiavo ne tik savo draugų aplankyti, bet ir juos pasveikinti su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Ta proga, centrui padovanojo Kalėdinę eglę ir dovanų maišelį su įvairiais eglės žaislais. Kalėdinę eglę suskubo puošti visi kartu. Eglutė buvo puošiama ne tik padovanotais žaislais, bet ir pačių neįgaliųjų rankų darbo padarytais žaisliukais. Papuošta ir įžiebta Kalėdinė eglutė suteikė visiems puikią nuotaiką. Po eglės įžiebimo dainininkė daug bendravo su centro lankytojais ir visi kartu giedojo įvairias Kalėdines giesmes. Praleistas laikas kartu buvo labai jaukus ir šiltas.

Lankytojai labai džiaugėsi, jog liko nepamiršti centro draugės. Neįgalieji nuoširdžiai sveikino Katažiną su artėjančiomis šventėmis ir jai padovanojo rankų darbo padarytą molinę žvakidę ir du eglės žaisliukus, kurie per šias gražias šventes primintų apie centro draugus.

Atsisveikindami vieni kitiems linkėjo gražaus didžiųjų švenčių laukimo, ramybės, sveikatos ir jaukumo namams.

Shadow up