kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamos paskaitos Vilniaus rajone

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai skatindami domėjimąsi sveikos gyvensenos principais ir psichologiniu atsparumu organizuoja veiklas Vilniaus rajono gyventojams.


Iki 2015 m. gruodžio mėn. pabaigos dar galite pasinaudoti proga ir į savo bendruomenę, įstaigą, užimtumo centrą ir kt. pasikviesti lektorių vesti užsiėmimus tokiomis temomis:

Būti vyru… Užsiėmimas skirtas vyrams. Jo metu bus kalbamasi apie vyro vaidmenį XXI amžiuje, rolių pasikeitimą, naujuosius ir senuosius vyriškumo principus, santykius su moterimis. Užsiėmimas laisvos formos, trukmė apie 1 val.

Vaistas nuo visų ligų. Santykiai su žmonėmis yra moterų varikliukas atliekantis pagrindinį vaidmenį šeimyninės laimės ir santarvės kūrimui. Užsiėmimas skirtas moterims. Jo metu bus kalbamasi apie moters vaidmenį XXI amžiuje, rolių pasikeitimą, naujuosius ir senuosius moteriškumo principus, saugumo jausmo ir kitus poreikius, santykius su vyrais. Užsiėmimas laisvos formos, trukmė apie 1 val.

Vyrų ir moterų strateginio mąstymo skirtumai. Užsiėmimas skirtas vyrams ir moterims, kurie nori atidžiau pažvelgti į tarpusavio santykius ir svarbiausius jiems kenkiančius veiksnius. Kaip padaryti šeimą džiaugsminga vieta būti kiekvienam? Užsiėmimas laisvos formos, trukmė apie 1val.

Visos paskaitos yra NEMOKAMOS, teikiamos tik VILNIAUS RAJONO TERITORIJOJE. Paskaitų kiekis LABAI RIBOTAS.

Jei norite, kad paskaitos vyktų ir Jūsų miestelyje, susisiekite: el.p. vaiva.juskeviciute@vvsb.lt

Informaciją parengė:
Vaiva Juškevičiūtė
Visuomenės sveikatos stiprinimo vyr. specialistė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Tel. 8 5 234 0235
El.p. vaiva.juskeviciute@vvsb.lt

Shadow up