kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamos mankštos Vilniaus rajone

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai skatindami fizinį aktyvumą ir domėjimąsi sveikos gyvensenos principais aktyviai organizuoja veiklas Vilniaus rajono gyventojams.


Nuo 2014 m. Vilniaus rajone vyksta profesionalių kineziterapeutų vedamos kalanetikos, aerobikos, pilateso treniruotės, raumenų jėgos ir ištvermės didinimo, stuburą stabilizuojančių raumenų stiprinimo ir kitos mankštos, skirtos vaikams ir suaugusiems, senjorams, bei mamoms ir tėčiams su mažais vaikais.  

Kas yra mankšta? Tai kineziterapija _ gydymas judesiu (lot.kinezis _ judesys, terapia _ gydymas) _ yra viena pagrindinių reabilitacijos ir sveikatą stiprinančių priemonių. Tinkamas judesys padeda pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę.

Mankštų pradžioje įvertinamas bendras fizinis pajėgumas: apskaičiuojamas kūno masės indeksas, atliekama koordinacijos ir pusiausvyros testai, įvertinama raumenų jėga bei ištvermė.

Mankštos tikslas: sportuojančių žmonių, fiziologinių funkcijų  palaikymas bei gerinimas.

Domitės? Norite prisijungti? Kur ir kada arčiausiai Jūsų vyksta mankštos, su kuo susisiekti rasti galite interaktyviame Vilniaus miesto fizinio aktyvumo žemėlapyje, suvedę gyvenvietės pavadinimą („Vietos paieška“): http://services.maps.lt/vvsb/

Jei norite, kad mankšta vyktų ir Jūsų miestelyje, susisiekite: el.p. vaiva.juskeviciute@vvsb.lt

Informaciją parengė:
Vaiva Juškevičiūtė
Visuomenės sveikatos stiprinimo vyr. specialistė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Tel. 8 5 234 0235
El.p. vaiva.juskeviciute@vvsb.lt

 

Shadow up