kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono jaunimo reikalų tarybos atstovų rinkimai

Š. m. liepos 28 d. 15.00 val. Vilniaus rajono savivaldybės Didžiojoje salėje (pirmas aukštas, Rinktinės g. 50, Vilnius) vyks jaunimo atstovų rinkimai į Vilniaus rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą (toliau – Jaunimo taryba). Jaunimo tarybą sudarys 4 Vilniaus rajono  savivaldybės institucijų ar įstaigų atstovai ir 4 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai.


Rinkimuose kviečiamos dalyvauti Vilniaus rajone įregistruotos jaunimo ir su jaunimu dirbančios (nebiudžetinės) organizacijos bei neformalios jaunimo grupės, siūlydamos vieną savo organizacijos atstovą į renkamąją Vilniaus rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą.

Kandidatas privalo iki š. m. liepos 27 d. 9 val. Jaunimo reikalų koordinatorei Violetai Purpurovič el. p. violeta.purpurovic@vrsa.lt pateikti savo gyvenimo aprašymą bei deleguojančios organizacijos ar grupės rekomendaciją.

Pabrėžiama, kad 4 jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų atstovai bus renkami atviru balsavimu. Viena organizacija (įskaitant kandidatą į Vilniaus rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą) turės 3 balsus, kuriuos galės atiduoti 3 skirtingiems kandidatams į Vilniaus rajono jaunimo reikalų tarybą. Į jaunimo tarybą bus išrinkti 4 daugiausiai balsų surinkę jaunimo atstovai. Pabrėžtina, kad balsavimas įvyks, jei kandidatus deleguos daugiau negu 4 Jaunimo organizacijos ir neformalios jaunimo grupės.

Savivaldybės jaunimo reikalų taryba (toliau  – SJRT) yra visuomeniniais pagrindais prie savivaldybės tarybos veikiantis kolegialus organas, turintis nuolatinės ar laikinosios komisijos statusą, įsteigtas vadovaujantis LR Vietos savivaldos įstatymu, LR Jaunimo politikos pagrindų įstatymu bei savivaldybės tarybos veiklos reglamentu. Daugiau informacijos rasite čia.

Shadow up