kaires_puses_index

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

MTB dviračių maratonas „Maratony kresowe” Seinuose – puikūs mūsų sportininkų rezultatai

Liepos 5 dieną Vilniaus rajono sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo MTB „Maratony Kresowe“ dviračių maratono varžybose Seinuose (PL). Sportininkai varžėsi trijose distancijose: mini maratono– 10 km, pusės maratono – 40,8 km bei maratono 74,1 km.

Startas vyko 11 val. miestelio centre. Sportininkų neišbaidė pragariškas karštis ir ties starto linija išsirikiavo apie 400 dalyvių. Varžybų trasa driekėsi gražiuose apylinkėse aplink ežerą Galadusia.

Labai gerai pasirodė jauni Vilniaus rajono sportininkai. Romuald Aleksandrov (Nemenčinė) minimaratono distancijoje, OPEN kategorijoje iškovojo aukso medalį. Toje pačioje distancijoje OPEN kategorijoje taip pat ant aukščiausios pakylos lipo ir Karina Mickevičiūtė (Nemenčinė), o Kamilė Jakubauskaitė 2003 – 2004 g.m., amžiaus grupėje finišą pasiekė antra.

Pusės maratono distancijoje startavo du sporto mokyklos auklėtiniai - Denis Ovčarov (Mostiškės) ir Arnold Lepiochin (Nemenčinė). Denisui nepasisekė su starto koridoriumi, jis startavo vienas iš paskutiniųjų ir turėjo labai stipriai padirbėti tam, kad atkovotų prarastą laiką. Denisas įrodė savo perspektyvumą, kadangi savo amžiaus grupėje parodė ketvirtą laiką, bronzos medalis buvo pasiekiamas ranka. Arnold Lepiochin toje pačioje distancijoje užtrūko kiek ilgiau ir finišą kirto aštuntas.

Sunkiausioje ir sudėtingiausioje maratono distancijoje Vilniaus rajono garbę ginė Petras Jukna (Nemenčinė) su savo sūnumi Arturu. Petras 74 km distancijoje OPEN kategorijoje finišavo 19 pozicijoje, o savo amžiaus grupėje liko 4 vos 11 sekundžių nusileidęs bronzos medalio laimėtojui. Arturas Jukna Elito grupėje finišavo 16-tas.