kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Keliaujančios architektūros dirbtuvės Karvio kaime

Vilniaus rajono Karvio kaime šių metų liepos 4 - 7 dienomis vyks VšĮ „Architektūros fondo“ organizuojamas edukacinis projektas „Keliaujančios architektūros dirbtuvės 2015“.

VšĮ „Architektūros fondas“ kviečia vaikus ir jaunimą prisijungti prie projekto, kurio dėka jaunieji kaimo ir miestelių gyventojai turės progą prisidėti prie savo aplinkos kūrimo ir architektūros objektų tvarkymo.


Dirbtuvių metu jaunieji dalyviai kartu su savanoriais architektais bei architektūros studentais kurs materialius, išliekamąją vertę turinčius projektus viešose erdvėse.

VšĮ „Architektūros fondas“ edukacinį projektą „Keliaujančios architektūros  dirbtuvės 2015“ Lietuvoje organizuoja nuo 2013 metų. Tai savanoriška iniciatyva, kurianti ir įgyvendinanti architektūros edukacijos programas vaikams.

Šiemet žadama aplankyti 10 nedidelių Lietuvos miestelių ir kaimų, kiekviename miestelyje surengdami 4 dienų kūrybines dirbtuves vaikams ir jaunimui. Šio projekto tikslas - atkreipti  visuomenės, ypač vaikų, dėmesį į kasdienę mus supančią aplinką bei parodyti, kad šia aplinka rūpintis, ją puoselėti ir keisti galima realiomis, daug materialių ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis.

Daugiau informacijos:

http://archfondas.lt/lt/vaiku
http://www.alfa.lt/rubrika/Keliaujancios-architekturos-dirbtuves

Shadow up