kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rajono vasaros stovyklų atgarsiai

 

Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos
 
vasaros stovykla „Vasaros pasaka“ 

Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje nuo 2015 m. birželio 1 d. iki 2015 m. birželio 12 d. vyko vasaros stovykla „Vasaros pasaka“. Vaikai keliavo, sportavo, darė kūrybinius darbelius, iškylavo ir ugdė gyvenimo įgūdžius. 

Aplankėme Vilniaus universiteto botanikos sodą, kur susipažinome su Lietuvos flora ir fauna, ten pat pasivažinėjome vežimaičiu. Jaunųjų gamtininkų centre mokiniai susipažino su 70 rūšių zoologijos sodo gyvūnais. Stovyklautojai susipažino ne tik su žemiškais gyvūnais, bet ir su dinozaurais, nes aplankėme dinozaurų parką, kur vaikai patyrė daug įspūdžių. Mokiniai stovykloje aktyviai ilsėjosi, nes buvo organizuotos sporto dienos, vandens dienos su baseinu, aktyvios pramogos X-planet žaidimų aikštelėje ir turistinis žygis. Paskutinę stovyklos dieną aplankėme Bernardinų sodą ir žaislų muziejų, kur vaikai susipažino su žaislų istorija, bei patys išbandė visus muziejuje esančius žaidimus. 

Programos organizatorė socialinė pedagogė
 Edita Žigienė

 


 Vasaros stovykla „Spalvota vasara“
 
Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinėje mokykloje

Birželio 1-5 dienomis, kaip ir kiekvienais metais, buvo organizuota vasaros stovykla „Spalvota vasara“, kurios metu buvo įvykdyta įvairių aktyviųjų veiklų. Tarp jų buvo išvyka į Europos parką - modernų ir šiuolaikinį meno muziejų po atviru dangumi, kur vaikai prasmingai praleido dieną, pamatė daugiau kaip 100 įvairių pasaulio šalių menininkų sukurtas skulptūras, sudalyvavo edukacinėje pamokėlėje „Lobio ieškojimas“.

Mokykloje ir jos teritorijoje vyko įvairi ir įdomi veikla. Kiekvieną dieną buvo organizuojami įvairūs kūrybiniai užsiėmimai: „Vatinės avytės“, „Taškuotas piešinėlis“, „Raštuoti akmens vabalai“, konkursai, įvairūs judrieji žaidimai, sportinės varžybos ir kt. Taip pat vyko daug dėmesio susilaukęs renginys - „Aš esu dizaineris“, kurio metu mokiniai demonstravo drabužius, kurtus iš antrinių žaliavų. Moksleiviams sukurti dėmesio vertus drabužius, naudojant antrines žaliavas, išties buvo nelengva. Prireikė labai daug išradingumo, fantazijos ir kūrybiškumo. Madų šou idėja - parodyti, kad ir iš antrinių žaliavų galima sukurti puikius ir meniškus drabužius - tikrai pasiteisino, o jaunatviškas troškimas įrodė, kad iš paprastų dalykų galima sukurti tikrus šedevrus.

Stovyklos  metu vaikai pamatė daug naujo, įgijo įvairios patirties, patyrė daug teigiamų emocijų. Visos veiklos prisidėjo prie dalyvaujančių vaikų vertybių formavimo bei geresnio supančios aplinkos pažinimo.

Psichologė Alicija Lukaševič
 
Soc. Pedagogė Justina Breivė


Nemenčinės Gedimino gimnazijos vasaros stovykla
 
„Miško vaikai - 2015“

2015 m. birželio 15 – 19 d. jau aštuntą kartą Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko dieninė vasaros stovykla „Miško vaikai“. Stovyklos tikslas – ugdyti mokinių šiuolaikinę kultūrinę kompetenciją: mylėti savo tautos kultūrą, ją geriau pažinti, puoselėti ir ja didžiuotis. Stovykla suteikia vaikams galimybę vasaros atostogų metų ne tik pailsėti, bet ir turiningai praleisti laiką: atkreipti jų dėmesį į mūsų šalies etninės kultūros bruožus, aplankyti istorinius paminklus, muziejus, daugiau sužinoti apie senovės lietuvių gyvenimo būdą ir papročius, pasigrožėti  gamta. Stovykloje ilsėjosi  26 antrų – devintų klasių mokiniai. 

Pirmą stovyklos dieną vykome į Ažulaukės kaimą. Kaimo sodyboje jodinėjome žirgais, žaidėme lauko tenisą, kvadratą, tinklinį ir tiesiog grožėjomės nuostabia gamta. Išvykos metu pajutome harmoniją tarp arklio ir žmogaus, pailsėjome fiziškai, psichologiškai ir emociškai.

Antrą stovyklos dieną vykome į Pokiškių kaimą Širvintų rajone. Dalyvavome keramikos edukacijos programoje „Lietuviškas molis“. Visa programa vyko keramikos gamyklos patalpose. Apžiūrėjome ir „mini muziejų“, kuris geriausiai reprezentuoja keramikos galimybes. Visus daiktus, eksponatus ir priemones programos metu galėjome liesti, apžiūrėti, išbandyti. Susipažinome su visais keramikinio dirbinio gaminimo etapais: lipdymu, žiedimu, pylimu, štampavimu, džiovinimu. Praktinėje dalyje lipdėme, susipažinome su dekoratyvumu, dekoro ir formos santykiu. Tokiu būdu vaikai įgijo ne tik žinių, bet ir praktinių įgūdžių, kurie turės įtakos profesijos pasirinkimui bei laisvalaikio leidimui ateityje.

Trečią  ir ketvirtą stovyklos dienomis vykome į Vilnių. Dalyvavome teminėje ekskursijoje Energetikos ir technikos muziejuje „Technikos mokslas ir technika vaikams“ bei edukacinėje programoje „Iliuzijos: mokslas, mistika ar apgaulė?“ Atnaujintoje edukacinėje programoje „Iliuzijos – mokslas, mistika ar apgaulė?“ ne tik sužinojome, kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas ar pareidolija, bet ir patys stebėjome judančius paveikslėlius ir eksperimentuodami atradome kitų stulbinančių optinių apgaulių. Edukacinėje programoje Vytauto Kasiulio dailės muziejuje „Alfonsas Dargis: vaizduotės užrašai“ koliažo technika kūrėme paveikslus-kaukes.

Penktą dieną likome gimnazijoje. Bet diena vis tiek buvo pilna įspūdžių ir teigiamų emocijų. 8a klasės mokinė Erika Markevivič vedė dekupažo su servetėlėmis pamoką. Pamokos metu susipažinome su dekupažo technika, dekoravome savo atsineštus daiktus –padėklus, samtelius, dėžutes, šukas ir pan. Po to linksmai ir nuotaikingai užbaigėme stovyklą pikniku prie Gėlos ežero: kepėme dešreles, duoną, gėrėme žolelių  arbatą, linksmai šnekučiavomės, žaidėme įvairius žaidimus.

Stovyklos metu organizuotos ekskursijos suteikė vaikams didelį džiaugsmą ir paliko neišdildomų įspūdžių. Stovykla ,,Miško vaikai“ tapo svariu indėliu sprendžiant opius vaikų užimtumo klausimus, sudarydama sąlygas vaikams tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius. Ir mokiniai, ir jų tėvai nepaprastai džiaugėsi galimybe keliauti ir pažinti Lietuvą, pageidavo, kad ir kitais metais būtų rengiama tokia stovykla.

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus rajono savivaldybei už finansinę paramą organizuojant stovyklą.

 Stovyklai vadovavo ir  trumpą informaciją
 apie ekskursijas ir edukacines programas pateikė
  Nemenčinės Gedimino gimnazijos
 vyr. socialinė pedagogė Viktorija Lunienė

 


 Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos
 
vaikų vasaros stovyklos „Boružėlė“ atgarsiai 

Mūsų gimnazijos pradinukai turėjo turiningą atostogų savaitę vaikų vasaros stovykloje „Boružėlė“. Stovyklos metu vyko daug įvairių veiklų: organizuotos sportinės estafetės, piešimo konkursas ant asfalto, socialinių įgūdžių užsiėmimai, „Senosios animacijos“ peržiūra ir aptarimas, nuotaikingos muzikos pamokėlės, „Šokių karaoke“ ir kt. Vaikams labai patiko darbščiųjų rankų užsiėmimai, kurių metu jie gamino stovyklos simbolį – boružėlę. Su dailės mokytoja mokiniai piešė gamtos motyvų paveikslus ir gamino molines boružėles. Informatikos mokytoja supažindino su informatikos pasauliu, vaikai piešė, žaidė žaidimus, iliustravo pasakas. 

Stovyklos metu mokiniai vyko ir į Rumšiškių Lietuvos liaudies buities muziejų, ten dalyvavo edukacinėje programoje su vaišėmis „Vaikų žaidimai, pasakos, dainos“. Mokiniai labai turiningai praleido visą dieną etnokultūrinėje aplinkoje. Artėjant stovyklos pabaigai dalyvavo užsakytoje nuostabioje edukacinėje programoje „Viduramžių Lietuvos žaidimai‘, kurią vedė senovinių žaidimų žinovė iš Senųjų amatų ir edukacinio centro „Vikingų kaimas‘ Širvintų rajone.

Stovyklos veiklų organizatorė ir koordinatorė,
socialinė pedagogė metodininkė Aida Lukšienė

 

 


Vaikų vasaros stovykla „Pašėlusi vasara“ 
 
Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje 

Mokinių vasaros stovykla - tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Kaip ir kasmet, Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje, birželio 8-19 d. organizuota pažintinė, kūrybinė bei sportinė stovykla socialiai remtiniems mokiniams „Pašėlusi vasara“. Stovyklos metu jaunieji stovyklautojai prasmingai ir turiningai leido laisvalaikį gimnazijoje bei už jos ribų: demonstravo savo sportinius ir kūrybinius gebėjimus. 

Lankėsi Ukmergės pieninėje, AB „Rokiškio pienas“ filiale, kur turėjo galimybę paragauti ką tik šviežiai pagamintų varškės sūrelių. Vyko į  klasicizmo stiliaus Taujėnų dvarą bei kopė į Ukmergės piliakalnį. Taip pat mokiniai dalyvavo išvykoje į Klaipėdą, kur apsilankė Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje, kurioje vairavo virtualų laivą. Dauguma mokinių jūrą pamatė pirmą kartą. Jaunieji stovyklautojai lankėsi visai neseniai įsikūrusiame Migūnų parke, grožėjosi jo gamta, maudėsi, juokavo. Stovyklos metu daug judėjome, nemažai kilometrų įveikėme pėsčiomis, dviračiais.

Paskutiniąją stovyklos dieną su mokiniais aptarėme dviejų savaičių veiklas, dalijomės įspūdžiais. Mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, saldžiais prizais. Atsisveikindami su stovykla, stovyklautojai padėkojo stovykloje dirbusioms vadovėms už įdomiai ir įsimintinai kartu praleistas dienas. Tikiuosi, jog stovyklautojai dar ilgai su savimi nešiosis „Pašėlusios vasaros” prisiminimus! Iki susitikimo kitais metais! 

                                                          Socialinė pedagogė Renata Radivilovič 

 


Vasaros stovykla „VASAROS VILTYS 2015“
 Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje

Mokykla – tai savotiškas vaikų centras, kuriame galima turiningai ir įdomiai praleisti laiką, sportuoti, bendrauti ir kreiptis pagalbos į specialistus. Čia galima atrasti naujų pomėgių, išbandyti įvairiausias menines, sportines ir kitokias veiklas.

Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje kasmet organizuojama vaikų vasaros poilsio stovykla. Vykdydami šį projektą, užtikriname vaikų laisvalaikio užimtumą, jų saugumą, darbą su mokiniais.

Stovyklos šūkis: „Sportiškas, sveikas žmogus – tai AŠ!“. Ji skirta linksmiems, judriems, mėgstantiems sportuoti ir truputį padūkusiems vaikams. 

Vaiko vaizduotė neturi ribų, todėl stovykloje laisvai leidome jai atsiskleisti.

Stovykloje vyko ekologiškumo akcijos, sveiko gyvenimo būdo pamokėlės, įvairios varžybos ir judrūs komandiniai žaidimai. Vaikai stovyklavo 5 dienas, per kurias susipažino, sportavo, piešė, žaidė, dainavo, lipdė, kūrė, šoko, vaidino. Renginių ciklą užbaigė „Talentų šou“, per kurį kiekvienas galėjo pristatyti jam labiausiai patikusią ir pavykusią veiklą stovykloje.

Vaikai sustiprėjo, susipažino su sveikos gyvensenos taisyklėmis, suprato, kad sportas - tai sveikata, susidraugavo, tapo atviresni, išmoko bendrauti, atsiskleidė jų talentai.

Dėkojame mokytojoms, valgyklos darbuotojoms, sveikatos priežiūros specialistei už gerą darbą, už energiją ir entuziazmą, už labai įdomią suplanuotą veiklą su vaikais.

Vasaros stovyklos vadovė,
  socialinė pedagogė Svetlana Juodelienė

 

 


Vaikų vasaros stovykla „Keliauju ir sportuoju“ 

2015 m. birželio 8-12 dienomis Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijoje vyko savivaldybės vaikų socializacijos projektas – 5 dienų vasaros stovykla 5-7 klasių mokiniams. Dieninėje vasaros stovykloje dalyvavo 20 vaikų iš šeimų, turinčių mažas pajamas, gaunančių nemokamą maitinimą. Stovykloje mokiniams buvo sudarytos sąlygos įdomiai ir turiningai praleisti laisvalaikį, pailsėti po įtempto mokymosi. Nuobodžiauti nebuvo kada, nes stovykloje buvo vykdoma įvairi veikla.

Pirmąją stovyklos dieną su stovyklautojais bendravo sveikatos priežiūros specialistė, kuri kalbėjo apie saugų poilsį gamtoje, parodė vaikams, kaip reikia suteikti pirmąją pagalbą ir papasakojo, ką reikia daryti įvykus nelaimei. Tą dieną vaikai taip pat šoko sportinius šokius, sportavo: žaidė įvairus sportinius žaidimus, lenktyniavo estafetėse. Per kitas tris dienas buvo organizuotos ekskursijos  – į Anykščius, į Europos parką, į Ąžuolynės pramogų parką. Anykščiuose vaikai užkopė į „Laimės žiburį“ ir pamatė antrą pagal dydį Lietuvoje Puntuko akmenį. Smagiausia ekskursijos dalis buvo Kalitos kalnas – vasaros rogučių trasa.Europos parke – modernaus ir šiuolaikinio meno muziejuje po atviru dangumi – vaikai klausė gido pasakojimų, pamatė daug įvairių skulptūrų, žaidė, dalyvavo edukacinėje pamokėlėje. Aukštadvario Ąžuolynės pramogų parke vaikai aktyviai poilsiavo, laipiodami tarp medžių įrengtomis trasomis. Paskutinę stovyklos dieną vyko turistinis žygis į gamtą. Prie upės vaikai kepė dešreles, žaidė. Kadangi vanduo upėje buvo šiltas, vaikai maudėsi, plaukiojo bei žaidė vandenyje.

Apibendrinant veiklą galima teigti, kad užsibrėžti tikslai ir uždaviniai buvo įgyvendinti. Vaikai įdomiai ir prasmingai praleido laiką, mėgaudamiesi kruopščiai jiems suplanuota programa, pažino ir išmoko kažko naujo. Jie ne tik šoko, sportavo, keliavo, įgijo žinių apie turistinius žygius, bet ir ugdėsi kaip asmenybės, mokėsi dirbti komandoje, praplėtė savo akiratį.

Už šiuos patirtus įspūdžius vaikai dėkingi juos lydėjusiems mokytojams bei pagrindiniam rėmėjui – Vilniaus rajono savivaldybei. 

Stovyklos vadovė – socialinė pedagogė Danuta Žižnevskaja KARTU PAŽINIMO LINK 

Birželio 10 d. Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojo Jaroslavo Narkevič iniciatyva buvo realizuota pažintinė-turistinė stovykla pagal Vaikų ir jaunimo socializacijos programą. Stovykloje dalyvavo 30 mokinių iš Valčiūnų vidurinės ir Kyviškių pagrindinės mokyklos. 

Šiuo projektu,  plėtojant vaikų ir jaunimo socializacijos galimybes, buvo siekiama paskatinti juos labiau domėtis savo šalies istorija, kultūra, tradicijomis, įskiepyti demokratiškumo, pilietiškumo principus, įtraukti visuomenę į jaunimo integracijos procesą. 

Ekskursijos metu LR Seime, kur prieš 25-erius metus buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė, jaunimas pamatė Seimo patalpas, istorinę Kovo 11-osios salę, susipažino su parlamentarų darbu. Susitikimo metu parlamentaras Jaroslav Narkevič atsakė į labiausiai rūpimus klausimus: apie suvienodintą lietuvių kalbos egzaminą, mokslo metų pratęsimą, Valčiūnų vidurinės mokyklos likimą. Pabrėžtina, kad pagal Švietimo ir mokslo ministerijos švietimo reformą neakredituodavus vienintelę rusų vidurinę mokyklą Juodšilių seniūnijoje, vaikai ir jaunimas negalės mokytis gimtąja kalba. Tuo pačiu bus pažeista jų kaip tautinės mažumos teisė. Šiuo metu mokykloje mokosi 125 mokiniai. 

Susitikimo pabaigoje daugiausia džiaugsmo sukėlė „selfi“ su Seimo Pirmininko pavaduotoju. 

Išėję iš Seimo rūmų jaunimas su projekto vadove apžiūrėjo Aukščiausios Tarybos gynybinių barikadų likučius, iškilusius lemtingais laisvės paskelbimo ir apgynimo metais, taip pat buvusius KGB rūmus, kuriuose kalėjo ir žuvo tūkstančiai nekaltų žmonių. 

Vėliau visi kartu iškeliavo į daugiatautės Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valstybingumo įtvirtinimą liudijančią vietovę – Trakus, kur susipynusi šimtmečių istorija, kultūra bei nuostabi gamta. Trakuose jaunimo laukė staigmena – pasiplaukiojimas laivu ir ragavimas karaimų nacionalinio patiekalo – kibinų. Išlipę iš laivo grupės lyderiai gavo užduotį – tarp iškilusių salos pilies sienų surasti XIV am. likusių griuvėsių fragmentus. 

Pažintinė-turistinė diena pasibaigė Trakų Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčioje, kur yra stebuklingas Lietuvos globėjos paveikslas. Trakų bažnyčios istorija glaudžiai susijusi su Lietuvos valstybingumu ir pamaldumu Švč. Mergelei Marijai. Ją globojo žymiausi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikai ir dvasininkai. Nemažai jų savo amžino atilsio vieta pasirinko būtent šią bažnyčią. Nuo to laiko Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia tapo viena svarbiausių Marijos šventovių Lietuvoje. 2018 metais bus švenčiamas Lietuvos globėjos, Ligonių Užtarėjos, Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo 300 metų jubiliejus. Dabartinis šios bažnyčios vaizdas – tai gotikos, bizantiškojo, renesanso, baroko meno ir architektūros paminklas. 

Mokiniai, aplankydami istorinę sostinę bei XIV amžiaus ežerų apsuptą Trakų pilį, išgirdo ne tik  daug naujų įdomių istorinių faktų, pamatė senąją architektūrą, bet ir susipažino su įvairių tautinių mažumų (totorių, karaimų, lenkų, rusų) tradicijomis, kultūrų apraiškomis.  

Ugdant vaikų ir jaunimo psichologinį atsparumą žalingiems aplinkos veiksniams, pažintinės-turistinės stovyklos metu pavyko pasiekti užsibrėžtus tikslus ir uždavinius. Nuoširdžiausia padėka Vilniaus rajono savivaldybei, parėmusiai projektą. 

Tatjana Čepukoit


 


 

Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrijos PAGAVA edukacinė, savarankiško gyvenimo įgūdžių ugdymo, sveikatinimo ir fizinio aktyvumo stiprinimo stovykla „PAGAVIUKAS“

Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA gražioje kaimo turizmo sodyboje Trakų rajone organizavo kurčių vaikų bei girdinčių jų brolių ir seserų vasaros poilsio stovyklą „Pagaviukas“, kuri buvo dalinai finansuojama iš Vilniaus rajono savivaldybės lėšų. 

Atvykę stovyklautojai skubėjo įsikurti, apžiūrėti teritorijos, susipažinti su aplinka. Stovyklos pradžioje vaikai buvo supažindinti su vidaus tvarkos taisyklėmis, pasiskirstė atsakomybėmis, buvo vaikai balsų dauguma išrinkta stovyklos valdžia ir vadovybė. Susipažinę su taisyklėmis ir išklausę instruktažo vaikai mokėsi suteikti pirmąją pagalbą draugui ištikus nelaimei, stovyklautojai ne tik sužinojo daug naujų dalykų apie sveikatos sutrikimus, bet ir pasiruošė saugiam ir turiningam laiko praleidimui ir išmoko pasitikėti vienas kitu.

Kaip ir kiekvienais metais buvo suformuoti stovyklautojų būriai, kurie visą stovyklos laikotarpį varžėsi tarpusavyje įveikdami įvairias rungtis. Kiekvienas būrys išsirinko pavadinimą, sugalvojo šūkį, nupiešė savo vėliavą ir nuo pat pirmos dienos tapo kaip kumštis tvirta komanda. Nuo šios akimirkos vaikai tapo atsakingi ne tik už save, bet ir už savo būrio narius, prasidėjo tikri nuotykiai.   

Kiekvienas stovyklautojų rytas prasidėdavo aktyvia fizine mankšta gryname ore. Jos metu pasikraudavome energijos visai dienai ir pasiruošdavome laukiančioms rungtims. Pasistiprinę subalansuotais sveikais pusryčiais, išrinkę tvarkingiausią kambarį ir pasiskirstę budėjimo zonomis, pradėdavome įdomius užsiėmimus. O pramogų stovykloje „pagaviukams“ tikrai netrūko. Vyko gestų kalbos pamokėlės, kurių metu mokėmės geriau suprasti vieni kitus. Veikė amatų dirbtuvės, kuriose vyko savaitės trukmės meniniai edukaciniai mokymai. Mokėmės skirtingų meno technikų: piešimo ant stiklo, origami, lipdymo iš molio ir pan. Būriai kovojo tarpusavyje įvairiose sportinėse varžybose, estafetėse, proto mūšiuose, strateginiuose žaidimuose. Džiaugėmės geru oru, kuris šią vasarą ne dažnai mus lepino, tačiau suteikė galimybę ir pasimaudyti, su vadovų pagalba pasimokyti plaukti. Vakarais linksminomės diskotekoje, o kai nebelikdavo jėgų šokti surengdavome kino vakarus, patogiai įsitaisę salėje su įdomiu filmu, kuris buvo titruojamas, todėl visiems suprantamas.

Su mumis kartu visur dalyvavo ir gestų kalbos vertėja, ji padėjo geriau suprasti vieniems kitus.

Linksmai praleistas laikas stovykloje draugų apsuptyje prabėgo labai greitai. Tačiau paskutinės dienos buvo įsimintiniausios. Vaikams teko ieškoti netikėtai pagrobtų vadovų, dalyvauti balionų mūšyje, ieškoti didžiojo stovyklos lobio...

Viską vainikavo šventinis stovyklos uždarymas, į kurį atvyko Neįgaliųjų reikalų departamento prie SADM direktorė A. Kandratavičienė ir bendrijos PAGAVA pirmininkė R. Sitavičienė. Svečiai savo vizitu pagerbė stovyklos uždarymą, domėjosi vaikų patirtais įspūdžiais. Uždarymo metu visiems stovyklautojams buvo įteikti pažymėjimai, padėkos, prizai už komandinius ir asmeninius laimėjimus, DVD su nepamirštamomis stovyklos akimirkomis. Stovyklautojai atsisveikino su liūdesio gaidele, tačiau kiekvienas iš stovyklos išsivežė bent po vieną įsimintiniausią vasaros nuotykį.

Džiaugiamės vaikų kūrybiškumu, energija ir gera nuotaika, kuria dalijomės vieni su kitais visą stovyklos laikotarpį.

Lauksime kitų metų ir sekančių susitikimų!

 Eglė Sendžikaitė


Shadow up