kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėje vyko seminaras, skirtas antikorupcinei problematikai

Gegužės 21 dieną Vilniaus rajono savivaldybėje vyko antikorupcinis seminaras, kurį vedė Lietuvos skyriaus „Transparency International” projektų vadovė Rugilė Trumpytė ir specialistai iš Norvegijos: teisininkė ir antikorupcijos ekspertė Guro Slettemark ir vyriausiasis patarėjas „Transparency International” Norvegijos skyriuje Tor Dolvik.


Seminare dalyvavo savivaldybės vicemerai Česlav Olševski ir Gabriel Jan Mincevič, administracijos direktorė Liucina Kotlovska, tarybos nariai, skyrių vedėjai ir specialistai.

Seminaro metu ekspertai pristatė Norvegijos politikos kryptis ir valdžios struktūras, dalijosi vertinga kovos su korupcija jų šalyje patirtimi. Buvo aptarti savivaldybių atskaitingumo analizės rezultatai. Kalbėta apie pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduria savivaldybės Lietuvoje, interesų konfliktų ir jų regimybės rizikas, kaip jas spręsti, kaip būti atskaitingiems ir didinti gyventojų pasitikėjimą, kaip kurti realiai veikiančias antikorupcines programas, kokie yra gerieji pavyzdžiai su pranešimo kanalais, kodėl verta juos turėti, kokios pridėtinės vertės jie sukuria savivaldybei.

Shadow up