kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną – spręsk nacionalinį e. testą ir pasitikrink savo žinias apie saugų darbą

 

Nacionalinis e. testas apie saugų darbą

Balandžio 28 d.– Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną – Valstybinė darbo inspekcija organizuoja nacionalinį e. testą (konkursą). Testo klausimai parengti bendradarbiaujant su Vilniaus Gedimino technikos universitetu.


Kam skirtas testas?

Esamiems ir būsimiems darbuotojams ir darbdaviams, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams, profesinio rengimo centrų mokiniams ir mokytojams, studentams ir dėstytojams – visiems, kurie neabejingi savo ir kolegų sveikatai ir gyvybei darbe.

Kada?

Testas bus paskelbtas Valstybinės darbo inspekcijos svetainės (www.vdi.lt) tituliniame puslapyje ir VDI paskyroje Facebook‘e š. m. balandžio 28 d. nuo 6 val., jo sprendimo laikas – iki balandžio 28 d. 24 val.

Kaip testą spęsti?

Testą sudaro 25 klausimai su galimais 3-4 atsakymų variantais. Reikia pažymėti vieną, teisingą variantą.

Sprendėjai turės galimybę išsispausdinti savo atsakymus, su jų įvertinimu procentais. Po š. m. balandžio 28 d. 24 val. bus galima pasitikrinti teisingus atsakymus.

SVARBU. Iš vieno kompiuterio testą galima spręsti tik vieną kartą.

Nugalėtojai

Visų dalyvių, kurie atsakys į testo klausimus, VDI prašo pateikti savo kontaktinius duomenis: ši informacija bus reikalinga norint išaiškinti ir paskelbti nugalėtojus bei jiems įteikti prizus.

Prizai

Pirmųjų 100 dalyvių, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusių į klausimus, laukia prizai, kuriuos skiria Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei tarptautinis transliuotojas CNN.

Jei testu susidomėsite vėliau

Testo klausimus ir teisingus atsakymus nuo š. m. balandžio 28 d. 24 val. bus galima matyti dar mėnesį.

P.S. Valstybinės darbo inspekcijos darbuotojai testo sprendimo konkurse nedalyvauja.


 

Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena – tai proga priminti, kad jokios kompensacijos už blogas darbo sąlygas nėra saugaus darbo kultūros dalis: darbuotojo sveikata nėra prekė ir negali būti perkama.

Minėdama Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, jau devynerius metus Valstybinė darbo inspekcija (VDI) įvairiais renginiais skatina visus aktyviau įsitraukti į darbo kultūros puoselėjimą. Ir šiais metais rengiamos VDI Pavasario konsultacijos, kurių metu inspektoriai vyksta į labiau nuo apskričių centrų nutolusias vietoves, savivaldybes, seniūnijas, susitinka su įmonių, padalinių vadovais, specialistais, darbuotojais, profesinių sąjungų atstovais, konsultuoja aktualiais darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo teisės klausimais.

Įvertindama, kaip svarbu diegti saugaus darbo principus nuo mažų dienų ir įtvirtindama jau esamą užsiėmimų su moksleiviais įdirbį, VDI ypač daug dėmesio skirs vaikams: visą savaitę šalies mokyklose, gimnazijose darbo inspektoriai, taip pat ir bendradarbiaudami su įmonių atstovais, ves saugaus darbo pamokas.

 

Valstybinės darbo inspekcijos Pavasario konsultacijų/seminarų ir susitikimų, skirtų Pasaulinei darbuotojų saugos ir sveikatos dienai paminėti, GRAFIKAS

Shadow up