kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dalyvavimas tarptautinėje mokinių konferencijoje

Kovo 27 d. Rudaminos F. Ruščico gimnazijos IIGb, IIGc ir IIIGb klasių mokinių komandos su lietuvių kalbos mokytojomis D. Mikalauskiene, V. Barkauskiene ir I. Pročuchanova dalyvavo Vilniaus lietuvių namuose vykusioje tarptautinėje mokinių konferencijoje „Jauno žmogaus požiūris į šiuolaikines šeimos vertybes“. Renginį organizavo Lietuvių namų Jaunųjų konsulų klubas. Mūsų gimnazijos mokinės pristatė gimnazijoje atlikto tyrimo apie šeimą rezultatus, skaitė pranešimus apie tradicines ir šiuolaikines šeimos vertybes.


 

Į konferenciją susirinko Vokietijos, Lenkijos, Baltarusijos lietuviškų mokyklų bei respublikos bendrojo lavinimo mokyklų vyresniųjų klasių mokiniai. Renginio dalyviai turėjo galimybę įgyti žinių ruošdami pranešimus, atlikdami tyrimus, apklausas, rinkdami ir apibendrindami informaciją, lavino gebėjimą diskutuoti, priimti kitokią nuomonę bei ginti savo nuostatas.

Mokiniai galėjo ne tik pristatyti savo darbus bei dalyvauti diskusijose, bet ir susipažino su tarptautinės mokyklos „Lietuvių namai“ aplinka, bendravo su ten besimokančiais mokiniais iš užsienio.

Konferencijos pabaigoje buvo išrinktas geriausias pranešimas, visi dalyviai gavo padėkas. Tikimės, kad įgyta patirtis paskatins mokinius ir kitais mokslo dalyvauti panašiuose renginiuose,  domėtis įvairiomis temomis, analizuoti, tyrinėti, diskutuoti bei savarankiškai dirbti. 

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Danutė Mikalauskienė

Shadow up