kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono švietimo įstaigos dalyvavo veiksmo savaitėje „Be patyčių“

Kiekvienais metais kovo pabaigoje Vilniaus rajono švietimo įstaigos dalyvauja veiksmo savaitėje „Be patyčių“, kurią inicijuoja „Vaikų linija“. Kovo 23-29 dienomis organizuoti įvairūs renginiai ir veiklos, orientuotos į patyčių prevenciją, dalintasi gerumo ir patyčių mažinimo idėjomis, skatintas draugiškumas, tolerancija bei pagarba vienas kitam.


Avižienių gimnazija

Vilniaus r. Avižienių gimnazija 2015 m. kovo mėn. 23- 27 dienomis dalyvavo „Savaitė be patyčių“ akcijoje, kurią organizavo „Vaikų linija“ visoje Lietuvoje.

Visą kovo mėnesį per technologijų pamokas mokytojai R. Andruškevič vadovaujant, mokiniai gamino paukščius, kuriuos rinko ir iškabino gimnazijos pirmajame aukšte pavadinimu „Draugystės alėja”.

Pirmadienį gimnazijos bendruomenės narius pasitikome ragindami pasirašyti peticiją „Patyčioms – NE! Aš pasirašau. Pasirašyk ir TU! Taip pat mokiniams buvo išdalintos emblemos su šūkiu „Aš nesityčioju - Aš DRAUGAUJU“, simbolizuojančios, jog nesame abejingi kovai su patyčių reiškinio plitimui. Pirmą akcijos dieną prasidėjo spalvų savaitė – kiekvieną savaitės dieną puošėmės vis skirtinga spalva (balta, mėlyna, žalia, geltona, raudona). Taip pat paruošti informaciniai stendai ir vienas ypatingas stendas, kuriame patalpinti 6c-7c klasės mokinių geriausiai parašyti rašiniai tema „Kaip aš vertinu draugystę“. Šią dieną prasidėjo ir draugiškiausio gimnazisto rinkimai, kuriuos laimėjo IVgc klasės mokinys Robertas Kindaris.

Visą savaitę mokiniai dalyvavo įdomioje veikloje. Antradienį 8-9 klasėms aktų salėje pranešimą „Kaip būti saugiam ir apsaugoti kitus“ skaitė Vilniaus r. Pedagoginės ir psichologinės tarnybos socialinė pedagogė Lilija Dikovič, kuri daugiau akcentavo kokios pasekmės ir atsakomybė laukia už įvykdytas patyčias ir smurtą. Gimnazijos socialinė pedagogė Božena Butkevič kartu su Vilniaus r. Maišiagalos Policijos komisariato nepilnamečių reikalų inspektore Danuta Kabiševa organizavo 6c ir Igc klasėse pamokomąsias valandėles „Kas yra elektroninės patyčios ir kaip jas įveikti“.

Trečiadienį 6-9 klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge nuvyko į gyvūnų prieglaudą „Lesė“, kur iš arti susipažino kaip gyvena namų neturintys ir sergantys beglobiai šunys ir katės.

Visą savaitę gimnazijoje tvyrojo draugiška ir šventinė nuotaika. „Savaitė be patyčių 2015“ baigėsi, tačiau darbas prieš patyčias tęsiasi...

Vilniaus r. Avižienių gimnazijos
 
socialinė pedagogė Božena Butkevič


 

Shadow up