kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jau šį sekmadienį – Šumsko universalaus daugiafunkcinio centro atidarymas

Šumsko miestelio gyventojai netrukus sulauks malonių permainų – vasario 22 d. gyvenvietėje bus iškilmingai atidarytas naujas universalus daugiafunkcinis centras (UDC). Ši institucija teiks gyventojams ne tik kultūrines, bet ir švietimo bei socialines paslaugas.


Įgyvendinus projektą „Universalaus daugiafunkcinio centro Šumsko miestelyje įrengimas” rekonstruotas nenaudojamas darželio pastatas, įrengtos naujos patrauklios erdvės, aprūpintos būtina technika, baldais bei modernia įranga. Vienas svarbiausių būsimojo centro išskirtinumų  – įrengta multisensorinė įranga, stimuliuojanti lytėjimo, regos, klausos, kvapo ir judėjimo pojūčius, pvz. šviečiantis kilimas, projektorius šviesos terapijai, spalvų ir garso skydas, burbulų vamzdžiai ir kt. Centras aprūpintas profesionaliais muzikos instrumentais ir garso įranga. Lankytojų fiziniam aktyvumui palaikyti įsigytas sportinis inventorius – įvairūs treniruokliai, stalo tenisas, futbolo stalas. Taip pat įsigyta mobili scena, kuria galima naudotis tiek patalpų viduje, tiek po atviru dangumi. Netolimoje ateityje Šumsko UDC bus aprūpintas sportiniais ir turistiniais dviračiais, slidėmis, interaktyvia lenta, bus įsigyta įvairios kompiuterinės bei vaizdo įrangos.

Projektas, kurio vertė virš 2 mln. Lt/579240 Eur, buvo finansuojamas iš ES struktūrinių fondų (85%) ir savivaldybės biudžeto (15%).

Šumsko miestelio UDC teikiamomis paslaugomis galės naudotis ne tik vietiniai, bet ir gretimų kaimų gyventojai. Tikimasi, kad platus vykdomų veiklų bei teikiamų paslaugų spektras padidins įvairaus amžiaus gyventojų grupių užimtumą, vaikams ir jaunimui suteiks naujų galimybių turiningoms veikloms vykdyti, o įgyvendinamos programos padės užtikrinti socialinę sanglaudą bei stabilumą.

Kviečiame visus norinčius dalyvauti atidarymo šventėje. Iškilmės prasidės šv. Mišiomis, kurios bus aukojamos Šumsko Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje 12 val. Po mišių vyks atidarymo ceremonija.

Shadow up