kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jaunųjų ugniagesių gelbėtojų veikla Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje

Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje trečius metus vykdoma neformaliojo švietimo programa „Jaunasis ugniagesys gelbėtojas“. Jos veikloje dalyvauja I-II G klasių gimnazistai, tačiau ir kitų klasių mokiniai noriai įsijungia į gelbėtojų organizuojamus užsiėmimus. Kiekvienais metais vyksta Jaunųjų ugniagesių gelbėtojų varžybos, kuriose dalyvauja mokiniai iš Kauno, Vilniaus, Varėnos, Utenos, Širvintų ir kitų miestų. Bendradarbiaujant su ugniagesiais gelbėtojais organizuojamos stovyklos, mokymai, paskaitos, ekskursijos, šventės.


 

Šiais mokslo metais organizuotos „Rankovės prijungimo” ir „Mazgo rišimo” varžybos. Taip pat sužaistos draugiškos futbolo varžybos su Vilniaus, Varėnos, Širvintų ir Vilniaus rajono mokiniais. Dalyvavo 56 mokiniai, kurie varžėsi trijose amžiaus grupėse. Labai džiugu, kad Vilniaus r. Kalvelių „Aušros” gimnazijos mokiniai iki 12 metų laimėjo visas tris prizines vietas. Pirmąją vietą iškovojo penktos klasės mokinys Augustas Žukas, antrąją vietą – Ilona Veršalovič, trečią vietą – Kornelija Milevič. Antroje amžiaus grupėje iki 16 metų pirmą ir trečią vietą užėmė mūsų gimnazijos mokiniai: Renaldas Greiciūnas ir Deividas Laurinavičius. Vyriausiųjų amžiaus grupėje iškovojome dvi prizines vietas. Pirmą vietą pelnė Gabrielius Kazakevičius, trečią – Darius Laurinavičius.

Apie savanorių ugniagesių gelbėtojų veiklą TV 6 televizija parengė reportažą.Tikimės, kad šia veikla susidomės ir kitos Vilniaus rajono mokyklos.

Roma Graužinytė, kūno kultūros mokytoja metodininkė
Daiva Pugačiovienė, lietuvių kalbos mokytoja

Shadow up