kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rajono dailės mokytojai dalijosi gerąja patirtimi

2014 m. lapkričio 21 d.  Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje įvyko rajono dailės mokytojų seminaras. Mokytojai, susirinkę į aktų salę, buvo pasveikinti gimnazijos  direktoriaus  Z. Maciejevskio ir mokinių: penktokių kvarteto bei gimnazijos choro.


 

Seminarą pradėjo dailės mokytojas Miroslav Brižis, pakvietęs visus į sporto salę, kur pristatė gausybę įvairių kūrybinių darbų - tai ir erdviniai laivai, lėktuvai ir malūnėliai iš šiaudų, floristikos darbai bei mozaikos kūriniai. Įspūdingai atrodė kolektyviniai mokinių grafikos darbai. Pranešėjas pasidalijo savo patirtimi, kaip galima panaudoti netradicines medžiagas, kuriant dekoracijas mokykloje. Visi seminaro dalyviai liko nustebinti didžiulio ploto nutapytomis teatro dekoracijomis.

Dailės kabinete mokytojai dalyvavo praktiniame užsiėmime, kurį pravedė gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich. Seminaro dalyviai buvo supažindinti su sausos freskos kūrimo ypatybėmis, įvairiomis priemonėmis kūrybiškumui atskleisti ir sukūrė  freskos pavyzdį.  Dailės mokytoja metodininkė Alytė Mieliūnienė  dalinosi patirtimi bei atradimais, kaip kurti paveikslus mišria technika, naudojant netradicines medžiagas. Dailės mokytojams pristatyti nauji autorės meno kūriniai.

Mokytojai aptarė 2015 metų dailės olimpiados temą. Renginį vainikavo puikus teatro „Klajonė“ pasirodymas (vadovė lenkų kalbos mokytoja ekspertė Božena Beleninik).  Tikimės, kad pedagogų pasidalijimas sukaupta gerąją darbo  patirtimi bei atradimais suteiks didžiulės naudos ir idėjų, kaip  padidinti užsiėmimų su mokiniais intensyvumą ir kūrybiškumą,  atrasti kelius į kiekvieno vaiko širdį.

Nemėžio šv. R.Kalinausko gimnazijos
dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich


Shadow up