kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus r. ugdymo įstaigose startuoja gerumo akcija „Įžiebk šypseną vaiko akyse!“


Artėjant gražiausiai metų šventei – šv. Kalėdoms, jau antrus metus Vilniaus rajono socialiniai pedagogai skelbia gerumo akciją „Įžiebk šypseną vaiko akyse”. Šios akcijos tikslas – nudžiuginti dovanomis Vilniaus r. Nemenčinės vaikų ir paauglių socialinio centro vaikus. Praeitais metais gausiomis dovanomis nudžiuginome Vilniaus r. Šeimos ir vaiko krizių centro, esančio Kalveliuose, vaikučius.


Nesvarbu, ar padedama našlaičiams, ar sunkiai sergantiems vaikams, ar nepasiturintiems ir skurstantiems, aukodami be jokio atlygio suteikiame džiaugsmą ir paramą kitiems ir patys pajaučiame dalijimosi, aukojimo džiaugsmą. Todėl pagalba, aukojimas, nebūtinai tik pinigų, bet laiko, žinių, savo širdies, yra kiekvieno žmogaus rūpestis. Solidarumas daro mus žmonėmis, solidarumas gali ir turi būti orientuotas ne tik į materialines, bet ir į dvasines vertybes.

Mielieji, nebūkime abejingi ir padėkime likimo nuskriaustiems vaikams, bei išpildykime jų svajones! Kviečiame visus geros širdies žmones (visų tokios, tik kiti to nežino) susiburti, prisijungti prie akcijos ir skleisti gerumą savo bendruomenėse. Visi kartu padovanokime Kalėdas mūsų mažiems bičiuliams.

Dovanas Vilniaus r. ugdymo įstaigose renka socialiniai pedagogai iki š. m. gruodžio 16 d. 

Shadow up