kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame į Elžbietos Jankovskos-Bortkevič parodos „Pažodžiui“ atidarymą

Jau gegužės 22 d. 18 val. V. Sirokomlės muziejuje Bareikiškėse vyks jaunos menininkės Elžbietos Jankovskos-Bortkevič parodos „Pažodžiui“ atidarymas.

Žaisminga pavasariška paroda vaizduoja metaforas bei patarles – tai, ką dera suprasti netiesiogiai.

Parodos tikslas yra pažvelgti į kasdieninę mūsų kalbą vaiko arba užsieniečio, bandančio pažinti mūsų kalbą bei kultūros subtilybes, akimis.

Menininkės namiškių, draugų, atsitiktinai sutiktų žmonių kalboje, knygose ir žiniasklaidos priemonėse pastebėtas metaforas ir patarles bus galima ne tik apžiūrėti, bet ir jomis pažaisti: sukti kažkam galvą, kabinti makaronus ant ausų, stebėti, kaip informacija pralekia pro ausis ar pabandyti priversti varnus iškirsti vienas kitam akį.


Tai jau antroji menininkės paroda, kuri bus eksponuojama V. Sirokomlės muziejuje Bareikiškėse. Tikimės, jog ir ši paroda neliks nepastebėta ir sulauks deramo lankytojų dėmesio.

Elžbieta Jankovska-Bortkevič aktyviai dalyvauja meniniame gyvenime. Šiais metais Vilniuje rengiamame vienos nakties kultūros ir meno festivalyje „Kultūros naktis“ jaunoji menininkė taip pat pristatys savo sukurtus darbus.  

Shadow up