kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną šventė visi – maži ir dideli

Vasario 16 dieną Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną šventė visi – ir maži ir dideli. Gausiai susirinkusią publiką atvyko pasveikinti Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Jan Gabriel Mincevič, tarybos nariai Janina Šimkuvienė ir Michal Treščinski.


 

Šventę pradėjo Rudaminos F. Ruščico gimnazijos šiuolaikinio šokio kolektyvas „Relax“, bei vyrų choras „Seni draugai“ iš Buivydiškių. 

Šventės koncertinėje dalyje tai pat dalyvavo ir visus susirinkusius džiugino Rudaminos lopšelio - darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, Rudaminos „Ryto“ gimnazijos choras, Rudaminos meno mokyklos jaunieji artistai ir styginis ansamblis.

Atkūrimo šventę papuošė šventės šeimininkai - Rudaminos kultūros centro kolektyvai: liaudies šokių kolektyvas „Žiogeliai“, folklorinis ansamblis „Gija“ ir vokalinis kolektyvas „Kolurija“. Sulaukėme ir svečių iš Vilniaus miesto, vokalinį kolektyvą „Šarma“.

Vienu pagrindiniu šventės akcentu buvo vaišinimasis duona su medumi, bei žolelių arbata. 

Spalvinga ir nuotaikinga šventinė programa nuskaidrino kiekvieno atėjusio į renginį nuotaiką, o gražios dainos ir vaikų lūpomis skambančios eilės apie gimtą šalį sukūrė jaukią ir šventišką nuotaiką, kurią po renginio kiekvienas parsinešė į savus namus.

 

Marta Svatkovskaja
 
Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro
 
Kultūrinių renginių koordinatorė

Shadow up