kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Daugiausiai darbo vietų sukūrusiems Vilniaus rajono darbdaviams bus įteikti apdovanojimai

Vasario 6 d. Lietuvos darbo birža (LDB) jau šeštą kartą apdovanos verslininkus, sukūrusius daugiausia naujų darbo vietų. Renginys vyks Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) konferencijų salėje. Įmonių atstovai bus apdovanoti keturiose nominacijose: už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose, už socialiai pažeidžiamų žmonių integraciją į darbo rinką, už jaunimo integraciją į darbo rinką ir už iniciatyvą pradėti bei plėtoti verslą. Atskirai bus vertinamos didžiosios šalies bendrovės bei mažos ir vidutinės verslo įmonės.


 

Pirmo laipsnio nominacija už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose, kaip didžioji šalies bendrovė, bus apdovanota AB „Vilniaus paukštynas“, kuri specializuojasi paukščių mėsos ir jos produktų gamyboje, perdirbimo ir realizavimo srityse. AB „Vilniaus paukštynas“ 2013 m. įdarbino 97 bedarbius pagal neterminuotą darbo sutartį.

Trečio laipsnio nominacija už naujų darbo vietų sukūrimą didžiausio nedarbo teritorijose, kaip maža verslo įmonė, bus apdovanota VĮ „Nemenčinės miškų urėdija“, kuri 2013 m. sukūrė 28 naujas darbo vietas.

Shadow up