kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono dainininkai Šalčininkuose

Sausio 15d. Lietuvos 1000-mečio gimnazijoje įvyko konkurso Lietuvos vaikų ir mokinių TV konkurso „Dainų dainelė“ III-asis etapas.


Pirmieji pasirodė Pagirių muzikos mokyklos mokiniai. Tai mokytojų N.Čičinskienės ir J.A. Ušinskaitės paruošti dainininkai: solistai A.Vyskupaitytė, U.Klebauskaitė ir G.Urbanovič bei vokalinis ansamblis.

Šešiametė A.Vyskupaitytė muzikaliai padainavo L.Abario „Mūsų knygelė“, M.Vaitkevičiaus „Gama“, lietuvių liaudies dainą „Pasvydo pasvydo“ (a capella). U.Klebauskaitė išraiškingai padainavo dvi lietuvių liaudies dainas a capella „Turėjo bobutė žilą oželį“, „Anoj pusėj kampo“ bei A.Balbieriaus „Pavargęs laikrodis“, o  aštuoniolikmetis G.Urbanovič prasmingai padainavo Don Kichoto dainą iš miuziklo „Žmogus iš Lamanšos“, J.Indros harmonizuotą lietuvių liaudies dainą „O kai aš jaunas buvau“ bei Kavalergardo dainelę iš kino filmo „Kerinčios laimės žvaigždė“. Pagirių muzikos mokyklos vokalinis ansamblis nuotaikingai padainavo V.Šeinausko „Rūtelė“, lietuvių liaudies sutartinę „Žvilgso raselė“ bei S.Tamašauskaitės „Taukšt! Taukšt! Nykštukai“. Jautriai vaikams akompanavo mokytojos-koncertmeisterės D.Encienė, J.Umaraitė ir R.Mockūnienė.

Gyvybingai ir tiksliai savo programą atliko Rudaminos meno mokyklos vokalinis ansamblis, vadovaujamas Mokytojos G.Kumpienės (koncertmeisterė M.Matušukienė).

Nemenčinės muzikos mokyklos merginų vokalinis kvintetas pradėjo pasirodymą su įdomiai aranžuota lietuvių liaudies daina „Per girią girelę“ (vadovas R.Juknevičius, koncertmeisterė J.Ūksaitė, smuiku pritarė L.Juknevičiūtė), tačiau vėliau pritrūko įdainuoto, laisvo ir skambaus vokalo.

Smagu, kad konkurse „Dainų dainelė“ noriai dalyvauja ne tik muzikos mokyklų, bet ir gimnazijų mokiniai, kuriems savo papildomo darbo negaili tokie mokytojai, kaip L. ir K.Jaskevičiai, paruošę šiam konkursui  Rudaminos „Ryto“ gimnazijos mokinių mišrų vokalinį ansamblį  (koncertmeisterė J.Danienė), o Kalvelių St. Moniuškos gimnazijos mokinės K.Gulbickos dainavimas (vadovas ir akompaniatorius St.Zajankovski) tiesiog džiugino savo muzikalumu ir jautrumu.

Visi Vilniaus rajono atstovai buvo balsingi, gerai pasirengę, pasirinkę įdomų repertuarą. Smagu, kad dainuojančių vaikų konkursas „Dainų dainelė“, šiemet švenčiantis 40-metį, neišsenka savo kūrybingumu ir vis atranda naujus talentus.

 Pagirių muzikos mokyklos mokytojai

 

Shadow up