kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko 47-oji Lietuvos mokinių biologijos rajoninė olimpiada

Kasmet, įpusėjus mokslo metams, prasideda mokinių olimpiadų maratonas. Tai puiki galimybė mokiniams išbandyti jėgas, o mokytojams – įsivertinti savo darbą. Olimpiados skirtos gabiesiems, kurie neapsiriboja vien tuo, ką perskaitė vadovėlyje ar išgirdo per pamoką, o visais įmanomais būdais stengiasi gilintis į dominančią sritį ir siekia sužinoti kuo daugiau. Darbas su gabiais vaikais reikalauja didelių pastangų, neretai mokytojai su tokiais vaikais dirba papildomai, po pamokų, aukodami savo laisvalaikį.


 

2014 m. sausio 17 d. Vilniaus rajono Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių 47-osios rajoninės biologijos olimpiados II etapas. Joje dalyvavo 58 rajono mokiniai.  Saulėtas rytas ir  mokyklos bendruomenės nariai svetingai ir gerai nusiteikę sutiko atvykusius į gimnaziją.

Aktų salėje mokinius ir juos lydėjusius mokytojus sveikino Vilniaus rajono Švietimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Sofija Ryžova, gimnazijos direktorius Ramūnas  Maniuška, mokinių šokių grupė ir berniukų choras.

Po bendros informacijos mokiniai  buvo palydėti į klases, kuriose sprendė užduotis. Tuo tarpu aktų salėje mokytojai turėjo galimybę susipažinti su Rudaminos „Ryto” gimnazijos istorija, vykdomais projektais pamokų metu ir popamokiniais renginiais.  Po renginio mokytojai apžiūrėjo biologijos kabinetą, o prie puodelio arbatos aptarė švietimo naujoves ir kitus svarbius dalykinius klausimus.


Jolanda Repečkienė,
Vilniaus r. Rudaminos „Ryto‘‘ gimnazijos
biologijos mokytoja metodininkė

Shadow up