Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Puikus Karolio Dombrovskio startas Europos Taurės biatlono varžybose Italijoje

Sausio 11 d.  biatlono centre Ridnau – Val Ridanna vyko 5 etapo Europos taurės biatlono varžybos, kuriose labai gerai startavo nemenčinietis Karolis Dombrovskis, patekęs į pirmąjį 40-tuką ir iškovojęs įskaitinius taškus generalinėje klasifikacijoje.

Šeštadienį 125 biatlonininkai varžėsi 20 km individualiose lenktynėse su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint kur už kiekvieną netaiklų šūvį buvo pridedama po baudos minutę prie distancijos įveikimo laiko. Karolis Dombrovskis greitai įveikė pirmą 4 km ratą, bet vieną kartą suklydo šaudant gulomis ir į antrą ratą išslydo 59 pozicijoje, atsiliekant nuo lyderio 1 min. 37 sek. Karolis antrą ratą slydo greitai, antrame šaudyme stovint pataikė į visus 5 taikinius ir pakilo į 32 vietą. Trečiame šaudyme gulint Karolis gavo vieną bandos minutę ir į distanciją išslydo 45-tas, atsilikdamas nuo lyderio 3 min. 54 sek. Mūsų sportininkas greitai įveikė 4 km ratą, tačiau paskutiniame apsilankyme šaudykloje vieną kartą suklydo, uždirbdamas baudos minutę ir 4 km finišo ratą išslydo 40 vietoje. Karolis Dombrovskis labai greitai slydo į kalnus, aplenkė kelis varžovus ir finišavo 37-tas, įveikęs distanciją per 59 min. 23 sek. (3 b. min.). Vilnietis Rokas Suslavičius finišavo 87-tas, įveikęs distanciją per 1 val. 05 min. 15 sek. (4 b. min.). Arnoldas Mikelkevičius iš Ignalinos  užėmė 103 vietą, užtrūkęs distancijoje 1 val. 08 min. 50 sek.(4 b. min.).

Sekmadienį, antrąją varžybų dieną, 130 biatlonininkų iš 36 šalių varžėsi 10 km sprinto distancijoje, kur už nepataikytą šūvį į taikinį sportininkai turėjo įveikti 150 metrų baudos ratą. Karolis Dombrovskis greitai įveikė pirmą 3,3 km ratą, bet šaudydamas gulomis suklydo vieną kartą ir įveikęs  baudos ratą į distanciją iššliuožė 62 vietoje. Antrame šaudyme stovint Karolis Dombrovskis pataikė į visus 5 taikinius ir i finišo ratą iššliuožė 44 pozicijoje. Įveikęs paskutinius 3,3 km distancijos Karolis finišo liniją kirto 45-tas, įveikęs 10 km per 27 min. 40 sek. (1 b. r.). Vilnietis Rokas Suslavičius finišavo 95-tas (29 min. 52 sek.), o Arnoldas Mikelkevičius užėmė 109 vietą, įveikęs 10 km per 31 min. 45 sek. (3 b. r.).

Sveikiname Karolį Dombrovskį ir linkime gerų startų Pasaulio biatlono taurės varžybose sausio16-18 dienomis Antholz-Anterselva mieste Italijoje.