kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Socialinės paramos šeimai paslaugas jau galima užsisakyti internetu

Pradeda veikti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengta Socialinės paramos šeimai informacinė sistema (SPIS), kuri leidžia gyventojams internetu užpildyti ir pateikti prašymus dėl socialinės paramos.


Naudojimasis sistema yra paprastas ir intuityvus. Prisijungus prie sistemos per internetinę svetainę www.spis.lt, pirmiausia reikia patvirtinti savo tapatybę, tuomet pasirinkti socialinės paramos rūšį ir suvesti reikiamus duomenis. Tai atlikus, prašymas išsiunčiamas vienu mygtuko paspaudimu. Pateikus prašymą, duomenys apie jo būseną, priskirtą atsakingą darbuotoją bei priimtą sprendimą sistemoje matomi prašymą pateikusiam žmogui. Gyventojo nusiųstą prašymą nagrinėja savivaldybės darbuotojai ir praneša apie sprendimą ar trūkstamą informaciją taip pat naudodamiesi sistema arba kitu prašomu būdu.

Šiuo metu mūsų rajono savivaldybėje socialinės paramos šeimai sistemoje (www.spis.lt) galima užsisakyti šias socialinės paramos paslaugas:

  • skirti vienkartinę išmoką gimusiam ar įvaikintam vaikui;
  • skirti išmoką vaikui;
  • skirti priežiūros (pagalbos) išlaidų tikslinę kompensaciją;
  • skirti slaugos išlaidų tikslinę kompensaciją;

Paslauga pasiekiama visiems, kurie naudojasi internetu tiek namuose, tiek viešosiose bibliotekose ar interneto prieigos centruose.

Shadow up