kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Linksmosios Avižienių vaikų lopšelio-darželio įkurtuvės

Ketvirtadienį, gruodžio 12 dieną, įvyko naujai pastatyto Avižienių vaikų lopšelio-darželio šventinis atidarymas. Į atidarymo iškilmes sugūžėjo gausus būrys naujai pastatytos ugdymo įstaigos auklėtinių, su dovanomis atvyko svečiai, ugdytinių tėveliai, auklėtojai, kolegos, darbuotojai bei vietos valdžios atstovai: Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš, Švietimo skyriaus specialistės, tarybos narė Helena Tomaševska, Avižienių seniūnijos seniūnas Michail Bortkevič, UAB „Chanita“ direktorius Josifas Chaninovičius, Avižienių gimnazijos direktorė Valerija Orševska, Vilniaus rajono darželių direktoriai bei kiti garbingi svečiai.


Į atidarymo iškilmes susirinkusiems sveikinimo žodį tarė lopšelio-darželio direktorė Regina Olechnovič. Šv. Kryžiaus Atradimo parapijos kunigas Marek Butkevič pašventino naują darželio pastatą, jo patalpas ir laimino vaikus bei darbuotojus.

Statybų darbus vykdžiusios UAB „Chanita“ vadovas J. Chaninovičius įteikė lopšelio-darželio direktorei darbų užbaigimo simbolį – raktą, o simbolinę atidarymo juostą perkirpo savivaldybės merė Marija Rekst, Avižienių seniūnas Michail Bortkevič ir lopšelio-darželio direktorė Regina Olechnovič.

Po iškilmingo atidarymo visi svečiai buvo pakviesti apžiūrėti jaukias, naujas ir spalvotas lopšelio-darželio patalpas, kuriose vaikai diena iš dienos praleidžia didelę laiko dalį. Visi įstaigos ugdytiniai labai džiaugiasi nauju pastatu ir atsidėkodami dovanojo susirinkusiesiems nuotaikingą pasirodymą. Šventėje dainavo ir šoko ugdymo grupių „Smalsučiai“ ir „Boružėlės“, ratelius suko ir eilėraščius deklamavo „Krasnoludki“ ir „Koraliki“ ugdytiniai.

Merė pasidžiaugė puikiai atliktais darbais ir moderniu pastatu, skirtu mažiesiems. Taip pat linkėjo, kad šiltame ir naujame darželyje vaikučiai ir darbuotojai jaustųsi kaip namuose. Švietimo skyriaus specialistės dėkojo direktorei už jos didžiules pastangas, darbą ir įteikė jai padėkos raštą.

Lopšelis-darželis savo ugdomąją veiklą pradėjo nuo rugsėjo mėnesio. Vaikams ir jų tėveliams buvo suteikta laiko tam, kad mažieji priprastų prie naujos aplinkos, auklėtojų bei spėtų pažinti vienas kitą. Darželyje įsteigtos 2 mažųjų grupės lietuvių ugdomąja kalba ir 2 lenkų ugdomąja kalba. 2 grupės yra lopšelinės ir 2 ikimokyklinio ugdymo grupės. Šiuo metu darželį lanko 80 vaikučių. Mažųjų auklėjimu rūpinasi 6 auklėtojos, logopedė, soc. pedagogas, choreografas.

Naujutėlaičiame, 1080 kv. m. lopšelyje-darželyje modernizuota vidaus ugdymo aplinka, įrengta kompiuterinė ir įgarsinimo įranga, grupių patalpose pastatyti nauji baldai, nupirkta žaislų, yra erdvi salė, sutvarkyta darželio aplinka, didelė lauko žaidimų aikštelė džiugina mažuosius darželio gyventojus. Darželio teritorija yra aptverta tvora, kad būtų apsaugota nuo pašalinių ir niokojimo. Be to, šilumą mažiesiems teikia pastatyta nauja dujinė katilinė.

Viso projekto, kurį finansavo Vilniaus rajono savivaldybė, vertė siekė virš 3 mln. Lt. Per pastaruosius aštuonerius metus Vilniaus rajone pastatyti 5 nauji vaikų darželiai: Nemenčinės m., Lavoriškėse, Mickūnuose, Rudaminoje ir Avižieniuose.

Shadow up