kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Penktokų atėjimo šventė Pagirių gimnazijoje

Lapkričio 29 dieną, penktadienį, Vilniaus r. Pagirių gimnazijoje įvyko tradicinis penktokų atėjimo šventės renginys. Jo tema – gėrio ir blogio kova. Šventės formatas – mokinių prisistatymai, šokiai, dainos bei kūrybinės užduotys. Organizatoriai – trečiokai gimnazistai – labai pasistengė, kad užduotys būtų kuo įspūdingesnės, neįprastesnės.


Penktokai piešė, šoko, dainavo, kūrė eilėraščius ir bandė įminti burtažodžius, kad tik gėris nugalėtų, o visi išsisklaidę blogio kerai leistų klasės vadovėms kuo greičiau susitikti su savo mokiniais. Išties buvo gražu matyti penktokų entuziazmą bei žibančias akis.

Renginį stebėjo penktokų tėveliai, kurie karts nuo karto išsakydavo superherojams savo susižavėjimą ir didžiavimąsi tokiais kūrybingais vaikais. Renginyje dalyvavo ir gimnazijos direktorė A. Mažonienė, pavaduotojai ugdymui ir mokytojai. Žinoma, po tiek dainų ir šokių net ir stipriausi kerai išsisklaidė, o vaikai su džiaugsmu pasitiko savo klasės vadoves. Renginį vainikavo gražūs ir  nuoširdūs gimnazijos direktorės žodžiai, o renginio organizatoriai, trečiokai gimnazistai, galėjo tikėtis, kad tas vakaras penktokų ir jų tėvelių atminty išliks dar ilgai, labai ilgai.

IIIG klasės mokinė
Eglė Mameniškytė

Shadow up