kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos gimnazijoje vyko konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“

Lapkričio 15 d.  Rudaminos ,,Ryto“ gimnazijoje vyko Vilniaus rajono 1-4 klasių mokinių, mokytojų bei sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“, kurį organizavo Vilniaus miesto Visuomenės sveikatos biuras. Konkursu siekiama ugdyti sveiką gyvenseną kaip kasdienį gyvenimo būdą, skatinti vaikus ir mokinius saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą.


Nemenčinės Gedimino gimnazijai atstovavo ir  laimėjo garbingą III-ąją vietą komanda ,,Šypsena“: Dominykas Motiejūnas (2a kl.), Gabija Barabanova (2b kl.), Raimondas Labut (3b kl.),  Lukas Gudelis (4a kl.), komandos kapitonė -  Aurelija Šukštaitė (4 b kl.). Mokinius konkursui paruošė ir kartu dalyvavo pradinių klasių mokytoja metodininkė Irena Malakauskaitė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Liudmila Sarulevičienė.

Komandos turėjo parengti 3 minučių prisistatymą, atsakyti į klausimus apie sveiką gyvenseną, asmens higieną, žmogaus saugą, įveikti sudėtingą estafetę.  Komandų kapitonai galėjo laimėti papildomų taškų savo komandai. Pedagogai ir sveikatos priežiūros specialistai irgi turėjo pademonstruoti žinias apie sveikatos ugdymą. 

Visos komandos buvo pasiruošusios viena už kitą geriau ir išradingiau, todėl vertinti tikrai nebuvo lengva. Jau nuo pat prisistatymo matėsi, su kokia meile ir atsakomybe jos ruošėsi šiam konkursui. Netrūko juoko, azarto ir linksmybių. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Visuomenės sveikatos biuro atminimo dovanėlėmis bei diplomais.

 

Sveikiname nugalėtojus!

Įspūdžius apžvelgė
pradinių klasių mokytoja metodininkė
Irena Malakauskaitė


Shadow up