kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Ketvirtasis Erasmus+ projekto susitikimas

Gruodžio 13-17 dienomis Vilniaus rajono Mickūnų vaikų lopšelio-darželio Meninio ugdymo vyresnioji mokytoja Elita Jurkevičienė atstovavo savo mokymo įstaigą ketvirtajame Erasmus+ projekto „ICT and robotics in preschool education: a more attractive way for learning“ (lt. „IKT ir robotika ikimokykliniame ugdyme: patrauklesnis mokymosi būdas“) susitikime Ispanijoje, Mursijos mieste. Šiame projekte dalyvauja ikimokyklinio ugdymo mokytojai iš Ispanijos, Graikijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Ketvirtąjį dalyvių susitikimą koordinavo Ankstyvosios vaikystės ir pradinio ugdymo „Virgen de la Vega“ mokykla.


Susitikimo metu skirtingų šalių mokytojai pristatė savo prezentacijas su įgyvendintomis projekto veiklomis, bei dalinosi įvairių technologijų, išmaniųjų įrenginių ir programėlių integravimo į kasdienį mokymosi procesą, leidžiantį vaikams mokytis žaidžiant, naudojant jų amžiui patrauklesnes veiklas, patirtimi. Kiekvienas dalyvis galėjo praktiškai išmėginti „Virgen de la Vega“ mokymo įstaigoje sukaptas STEAM ir robotikos priemones, tokias kaip Bee-bot, Mouse-bot, Doc-bot robotukai, Lego Wedo, Body planet ir kt. Projekto koordinatorė iš Graikijos Anna Magkiosi pristatė projekto partneriams naujas, dar neatliktas užduotis bei aptarė kito susitikimo, kuris sausio mėnesį turėtų vykti Estijoje, planą. Šis susitikimas neabejotinai bus labai naudingas tiek Lietuvos, tiek kitų šalių partneriams, dėl Estų patirties ir pažangos robotikos srityje, jų priemonių gausos (kuo kiti projekto dalyviai galėjo įsitikinti stebėdami šios šalies partnerių prezentaciją). Antrąją vizito Ispanijoje dieną projekto dalyviai apsilankė miesto rotušėje, kur susitiko su Švietimo tarybos nariu Antonio Benito. Mokytojai taip pat turėjo puikią progą pažinti Mursiją ir jos apylinkes. Ši edukacinė-pažintinė programa suteikė daug pozityvių emocijų ir naudingų žinių.

ERASMUS+ projektas „ICT and robotics in preschool education: a more attractive way for learning“ (lt. „IKT ir robotika ikimokykliniame ugdyme: patrauklesnis mokymosi būdas“) suteikia galimybę ne tik tobulinti mokytojų ir vaikų skaitmenines kompetencijas, įsitraukiant į IKT ir robotikos veiklas, bet ir susipažinti su įvairiomis kultūromis, lavinti bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžius ir užsienio kalbų žinias.

Projekto įgyvendinimui finansinę paramą suteikė Europos Sąjunga. Straipsnyje atspindėtas Dotacijos gavėjo požiūris.

     
     
   
     
     
     
     
     

Meninio ugdymo vyr. mokytoja Elita Jurkevičienė


Shadow up