kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Iš širdies į širdį“ Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje

Gruodžio 20-23 dienomis Vilniaus rajono Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje vyko 2 – 5 klasių mokinių kūrybinių darbų projektas – pilietinė iniciatyva „Iš širdies į širdį“, kurios tikslas belaukiant Kalėdų stebuklo rašyti šventinius laiškus ir linkėjimus, gaminti kalėdinės dvasios kupinas prakartėles ir dovanoti miesto gyventojams bei vienišiems senjorams, gyvenantiems globos namuose „Senevita“ ir „Gėla“.


Iniciatoriai – mokytojai Teresa Božerodskaja, Ryšard Sudenis, Jūratė Krylovičienė ir Asta Druskienė Klingienė. Jų vadovaujami pradinukai stengėsi kūrybiškai ir dailiai nupiešti, užrašyti kalėdinius atvirukus, pilnus vaikiškos ir stebuklus darančios meilės. 5 klasių mokiniai su technologijų mokytoju Ryšardu Sudeniu meniškai papuošė kalėdinę eglutę, kurią gimnazijai dovanojo Nemenčinės miškų urėdija, vadovaujama p. Mariaus Kvietkausko. Žaliaskarė buvo padabinta įvairiomis technikomis atliktais mokinių kūrybos darbeliais, o ant šalia linine staltiese užtiesto stalo puikavosi penktokų rankomis padarytos įvairios medinės prakartėlės.

Dalijantis Kalėdų stebuklo laukimo nuotaikomis visi mokinių darbeliai buvo perduoti ir padovanoti vienišiems senjorams, gyvenantiems globos namuose „Senevita“ ir „Gėla“, linkint jiems sveikatos.

 

 

 

 

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Asta Druskienė Klingienė

Shadow up