kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Derliaus šventė „Cepelinų balius“ Kyviškėse

Rugsėjo 12 d. įvyko jau tradiciniu tapęs „Cepelinų balius“ Kyviškėse. Į derliaus šventę „Cepelinų balių“ Kyviškėse šiais metais atvyko rekordinis dalyvių skaičius, daugiau kaip 500, tad nieko keisto, kad pagamintų cepelinų nepavyko paragauti visiems atvykusiems. Šiais metais šventės dalyviams buvo paruošta net 150 nemokamų cepelinų ir tiek pat nemakomų porcijų totoriško plovo.


Šventėje dalyvavo asociacija „Totoriškas skonis“ su edukcine programa. Galima buvo nusipirkt ir paragauti asociacijos „Totoriškas skonis“ vietoje pagamintų totoriškų patieklaų – plovo, šurpos, koldūnų ir kitų patiekalų. Šventės dalyviai taip pat buvo vaišinami Kyviškių kaimo bendruomenės „Kyvija“ paruoštais kepiniais. 

Derliaus šventę papuošė savo pasirodymais vokaliniai ansambliai „Przyjaciele“ ir „Wiosna“. Taip pat įspūdingą ir labai šventišką programą su dainomis, šokiais ir eilėmis pristatė liaudies dainų ir šokių ansamblis „Rudomianka“.

Šventės dalyviai taip pat turėjo progą pamatyti nepakartojamą žirgų teatro „Bingo“ pasirodymą, tikrą žmogaus ir žirgo draugystę, harmoningą bendravimą su gyvūnais bei kvapą gniaužiančius sudėtingus džigitavimo elementus ant judančių žirgų.

Derliaus šventės metu vyko mugė, kurios metu buvo galima įsigyti medaus, kiaušinių ir kitų kaimiškų gėrybių. Vaikai dūko ant batuto, šaudė iš lankų ir linksmai leido laiką.

Šventė užsibaigė Gabrielos Ždanovičiūtės dainomis ir šokiais.

Derliaus šventės rėmėjai: Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Kyviškių kaimo bendruomenė „Kyvija“ ir Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras.

 

Kyviškių kaimo bendruomenė „Kyvija“

Shadow up