kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Ar pažįsti savo kraštą? Idėjos savaitgaliui

Šią vasarą leiskitės į kelionę naujai sukurtais turizmo maršrutais po Vilniaus, Rokiškio rajonus. Nustebsite, kiek naujo ir įdomaus sužinosite bei patirsite. Kiekvienas kraštas turi savą istoriją, tarmę, gali didžiuotis žmonėmis ir lankytinomis vietomis.


Tiek Vilniaus, tiek Rokiškio rajonuose rasime daug amatininkų, kurie mielai dalijasi savo patirtimi, o jų produktai sertifikuoti kaip tautinis paveldas. Tradiciniai amatai apima tokias veiklas kaip kryždirbystė, audimas, kalvystė, medžio drožyba, puodininkystė, vilnos vėlimas, pynimas, maisto ruošimas, žolininkystė, vyndarystė ir kita. Amatininkai savo išskirtiniais darbais bei išmone stebina tiek kraštiečius, tiek atvykusius svečius. Keliautojai patys gali bandyti gaminti, ragauti…

2021 m. liepos 27–29 d. Rokiškio krašto muziejus kartu su projekto partneriais iš Vilniaus rajono savivaldybės žurnalistams ir turizmo paslaugų teikėjams organizavo pažintinę kelionę-turizmo maršrutų, skirtų nematerialiam kultūros paveldui bei vietinės istorijos žinomumui populiarinti, pristatymą. Apsilankę parinktuose objektuose pajutome šeimininkų svetingumą, pamatėme gražių ir originalių vietų, išgirdome įdomių istorijų, supratome, kad turime kuo didžiuotis ir gėrėtis, taip pat pailsėjome. Siūlome ir Jums pajusti naujų potyrių, gerai praleisti laiką!

Turizmo maršrutų aprašymus rasite čia.

Turizmo maršrutų leidiniai sukurti ir kelionė organizuota įgyvendinant @LatviaLithuaniaBelarus programos projektą „Atraskime regionų šaknis iš naujo!“ #LatviaLithuaniaBelarus #lvltby #EUinmyRegion taip pat Rokiškio rajono savivaldybės lėšomis. 


Rokiškio krašto muziejaus informacija

Shadow up