kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Atlikti maudyklų vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai

Liepos 16 d. Vilniaus mieste ir liepos 19 d. Vilniaus rajone atlikti maudyklų vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai parodė, kad vandens kokybė yra puiki.


Buvo tikrinamos šios vietos: Valakampių (I ir II paplūdimiai), Tapelių (I ir II paplūdimiai), Balžio ežero (I ir II paplūdimiai), Balsio, Gelūžės ir Salotės ežerai bei Žirmūnų g. 93C esanti maudykla, Ilgučio, Gėlos, Asvejos, Vilnojos, Minkelių, Riešės ir Elniakampio ežerai ir Prūdiškių tvenkinys. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, ištirtų parametrų vertės atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus ir yra puikios kokybės.

Patarimus ir rekomendacijas, kaip saugiai mėgautis vandens pramogomis rasite čia: https://www.vilniussveikiau.lt/maudyklu-atidarymo-pradzia-ka-turime-zinoti

Taip pat dalinamės „Vilnius sveikiau“ komandos sukurtu vaizdo klipu, kuris padės įsiminti svarbiausius aspektus apie saugų elgesį vandenyje bei pirmąją pagalbą nelaimės atveju:

Linkime saugios vasaros!

  

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“


Shadow up