kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuo liepos 7 d. Vilniaus rajono savivaldybėje atnaujinamos klientų aptarnavimo gyvai paslaugos

Informuojame, kad nuo trečiadienio, liepos 7 d. Vilniaus rajono savivaldybėje ir jos teritoriniuose padaliniuose atnaujinamos kontaktinės aptarnavimo paslaugos.


Lankytojų prašoma laikytis visų saugumo reikalavimų

Klientai administracijos patalpose bus aptarnauti 1 aukšto fojė prie esančių laisvų staliukų arba „Vieno langelio“ zonoje įrengtose darbo vietose ir salėse. Civilinės metrikacijos skyriaus klientai bus aptarnaujami 109 kabinete.

Visiems atvykstantiems į Vilniaus rajono savivaldybę būtina dėvėti veido kaukę ar kitas burną ir nosį dengiančias priemones. Be veido apsaugos priemonių lankytojai nebus aptarnaujami. Taip pat nebus aptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, pvz., karščiuojantys, sloguojantys, kosintys, kurių pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.

Atvykus į savivaldybę rekomenduojama pasimatuoti kūno temperatūrą prie įėjimo į pastatą įrengtais bekontakčiais kūno temperatūros matavimo prietaisais bei dezinfekuoti rankas. Temperatūrą matuojantis prietaisas nerenka, nekaupia ir nesaugo jokių asmens duomenų (nei asmens veido, nei kūno temperatūros rodmenų).

2 įėjimo tambūre Jūsų patogumui yra pastatytas rašomasis stalas, telefono aparatas. Taip pat rasite rašymo priemonių prašymui ar kitiems dokumentams užpildyti.

Visi besilankantys taip pat primygtinai prašomi laikytis asmens higienos reikalavimų. Būtina laikytis saugaus bent 2 metrų atstumo tarp asmenų. Vengti susibūrimų.

Dėl visų saugumo Savivaldybėje bus užtikrinama nuolatinė bendro naudojimo patalpų ir priemonių, durų rankenų dezinfekcija bei patalpų vėdinimas.


Paslaugos gyventojams teikiamos ir nuotoliniu būdu

Nors Savivaldybė atnaujina darbą administraciniame pastate ir seniūnijose, paslaugos ir toliau gali būti teikiamos nuotoliniu būdu, taip siekiant tiek interesantams, tiek darbuotojams užtikrinti kuo mažesnį kontaktą su kitais asmenimis.

  • Bendroji informacija teikiama telefonu: (8 5) 275 1990, (8 5) 275 1961, (8 5) 275 6925.
  • Raštus galite teikti el. paštu: vrsa@vrsa.lt, pasinaudodami elektroninio pristatymo sistema https://epristatymas.post.lt/ arba siųsdami adresu Rinktinės g. 50, 09318 Vilnius.
  • Paslaugas galite užsakyti el. būdu: per elektroninės valdžios vartus https://www.epaslaugos.lt/portal/. Savivaldybės teikiamų paslaugų sąrašą ir aprašymus rasite čia.
  • Seniūnijų kontaktus rasite www.vrsa.lt > Seniūnijos.

Taip pat yra galimybė prašymą ar kitą korespondenciją Savivaldybei pateikti fiziniu būdu. Atvykus į Savivaldybę (Rinktinės g. 50, Vilnius), prie 2 įėjimo tambūre yra įrengta permatoma urna. Ten pat ant rašomojo stalo rasite voką. Į voką įdėtus dokumentus įmeskite į urną. Atkreipiame dėmesį, kad prašyme turi būti būtinai nurodyti besikreipiančiojo kontaktiniai duomenys.

Visi prašymai iš urnos išimami kitą darbo dieną, peržiūrimi bei užregistruojami, o pareiškėjui prašyme nurodytu kontaktiniu el. pašto adresu arba telefono numeriu žinute išsiunčiamas prašymo registracijos numeris. Prašymo nagrinėjimo procesą galima patikrinti per Fizinių asmenų dokumentų būsenos informacinę sistemą.

Norėdami gauti papildomos informacijos, lankytojai taip pat galės skambinti 2 įėjimo tambūre esančiu telefonu, numeriu 1114.
 

 

 

 

Shadow up