kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Su jaunimu dirbantiems asmenims – naujas metodinis leidinys

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), bendradarbiaudamas su Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra bei Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacija, pristato metodinį leidinį “Darbo su jaunimo grupėmis vadovas. Neformaliojo ugdymo praktika Lietuvoje”, skirtą jaunimo darbuotojams ir visiems, kuriems kokybiškas darbas su jaunimu yra aktualus.


„Šis leidinys remiasi aktualiomis teorijomis, nuo kurių atsispiriama, tačiau nepretenduoja į akademinį didaktinį leidinį. Jis skirtas praktikams, norintiems gilintis į savo veiklą ir tapti bent keletu žingsnelių profesionalesniais“, - leidinį pristato jo autoriai Ž. Gailius, A. Malinauskas, D. Petkauskas ir L. Ragauskas, turintys ilgametę patirtį neformaliojo ugdymo srityje. „Ir jeigu skaitytojas, perskaitęs knygą, pajus, kad bent kuri dalis jam naudinga ir gelbėja kasdieniame darbe – autorių kolektyvas džiaugsis, kad tai, kas padaryta, turi prasmę.“
Departamento direktorius Mindaugas Kuliavas pabrėžia, jog pokyčiai, siekiant aukščiausios darbo su jaunimu kokybės, vyksta kryptingai ir apgalvotai. „Kokybiškas darbas su jaunimu - mūsų siekiamybė. Šiuo metu vyksta pokyčiai ne tik praktinėje, bet ir teisinėje bazėje: keičiamas Jaunimo politikos pagrindų įstatymas, įsigaliojo jaunimo darbuotojo aprašas, jaunimo darbuotojai dalyvauja sertifikavimo sistemoje: jie kviečiami į kvalifikacijos kėlimo mokymus, o rudenį bus sertifikuojami. Šis leidinys – puikus įrankis dirbantiems šioje srityje, padėsiantis įgauti naujų įgūdžių, atrasti naujus metodus, gilinti praktinius gebėjimus. Tikiuosi, kad jis bus naudojamas praktikoje ir atneš pozityvų pokytį“.
Kviečiame skaityti šį leidinį, naudotis metodiniais patarimais bei siekti tobulėti.

Elektroninę knygos versiją galite rasti čia.

JRD informacija

Shadow up