kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

LR jaunučių (g. 2007-2008 m.) čempionatas Kaune

Nemenčinės DKC bokso trenerio Jurijo Kušlevič bei Vilniaus rajono sporto mokyklos trenerio Pavelo Dainarovič auklėtiniai iš LR jaunučių (g. 2007-2008 m.) čempionato, vykusio Kaune birželio 1-5 dienomis, atvežė 3 medalius.


Sužionių pagrindinės mokyklos auklėtinė Justyna Žvirblytė (svorio kategorijoje iki 57kg) nors ir nusileido savo priešininkei finalinėje kovoje, tačiau parodė labai stiprų charakterį ir didelį norą laimėti.

Svorio kategorijoje iki 75kg, Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos auklėtinis Aleksandras Chramkovas laimėjęs dvi kovas pateko į finalą, tačiau dėl patirtos traumos finalinėje kovoje negalėjo dalyvauti ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Nemenčinės Konstatnino Parčevskio giminazijos mokinys Radoslav Pilat, kuris svorio kategorijoje iki 46kg 3-jose kovose įveikė savo varžovus ir žengė į aukščiausią pjedestalo vietą (aukso medalis).

Kita savaitę jaunųjų boksininkų laukia Palangos miesto ringas, kuriame startuos LR rajonų čempionatas bei Palangos mero taurė.


Nemenčinės DKC bokso treneris Jurij Kušlevič

Shadow up