kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinėje vyks saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“

Bendradarbiaujant su Lietuvos automobilių kelių direkcija Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ dalyvaus prevencinėje akcijoje „Būk saugus, atsargus ir sveikas!”. Birželio 11 dieną nuo 13 val. iki 15 val. aikštėje šalia Šv. Arkangelo Mykolo Bažnyčios kviečiama sudalyvauti organizuojamose veiklose.


Akcija skirta atkreipti įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti liemenes, atšvaitus, segėti saugos diržus, būti atidiems kelyje, gerbti vieniems kitus kelyje.

Vykdant akciją bendradarbiaujama su policijos komisariatais, visuomenės sveikatos biurais, priešgaisrinėmis gelbėjimo tarnybomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, seniūnijomis, kultūros centrais. Prie akcijos kviečiama prisijungti norinčias jaunimo ir kitas nevyriausybines organizacijas.

Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ praves viktoriną „Iššūkių ratas“ apie saugią vasarą, fizinį aktyvumą. Manekeno pagalba demonstruosime ir pasakosime apie pirmos pagalbos teikimą skęstančiam žmogui. Kalbėsime apie saugų elgesį vandenyje, paskendimo prevenciją.

Policijos atstovai organizuos dviračių estafetę su kliūtimis, praves viktoriną apie saugų eismą.

Lietuvos automobilių kelių direkcija atsiveš į renginius automobilių apsivertimo ir saugos diržų efekto pajautimo modulius.

Daugiau  informacijos apie akciją: https://lakd.lrv.lt/lt/naujienos/startuoja-saugaus-eismo-akcija-buk-saugus-atsargus-ir-sveikas

Parengta pagal Vilniaus visuomenės sveikatos biuro informaciją

 

Shadow up