kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mamyčių dienelė

Kaip pavasaris džiugina mus, taip ir mes stengiamės pradžiuginti savo kilniaširdes, pasiaukojančias,  mylinčias  Mamas, nes jų triūsas, rūpestis ir meilė lydi mus visą gyvenimą.


Visą šią savaitę Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo  grupių vaikai ruošėsi Motinos dienai. Vaikai dalyvavo keliuose virtualiuose kūrybiniuose projektuose ir vykdė įvairias veiklas.

Veiklų tikslas – mokyti mažuosius gerbti ir mylėti patį brangiausią žmogų – Mamą, puoselėti  dėkingumą ir pagarbą jai, plėtoti ir skatinti vaikų kūrybinius gebėjimus.

Smalsieji gimnazijos ugdytiniai klausėsi pasakų, istorijų bei legendų apie mamas ir močiutes. Drauge su muzikos mokytoju mokėsi dainelių apie brangiausią žmogų. Visi drauge gimnazijos salėje sukūrė stebuklingą pasakų pievelę, skirtą  pradžiuginti mamytes, kurią papuošė savo kūrybos darbeliais.

Vaikai dalyvavo įdomiose meninėse veiklose: kūrė ir gamino įspūdingo dydžio gėles, modeliavo ir dekoravo sukneles mamytėms, „pynė“ karūnas  iš spalvotų gėlyčių, gamino individualias dovanas (balionų puokštes ir širdučių stiklainiukus). Savos gamybos dovanėles vaikai parsineš į namus ir sekmadienį pradžiugins mamytes.

Mažųjų gimnazijos ugdytinių meilė ir kūryba tebus dovana Jums, mielosios ir gerosios Mamytės! Su Mamyčių dienele!


Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazijos
ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos


Shadow up