kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kvietimas dalyvauti virtualiame piešinių konkurse „Bibliotekininko portretas“

Balandžio 23-29 dienomis prasidėjo Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios 2021 metų šūkis yra „Nauja realybė – naujos formos“. Atsižvelgiant į naująją realybę, kurioje jau gyvename daugiau nei metus, Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka kviečia visus dalyvauti virtualiame piešinių konkurse „Bibliotekininko portretas“. Kaip bibliotekininkas atrodo šiandien? Kaip įsivaizduojate jį naujoje realybėje? Konkurse gali dalyvauti tiek maži, tiek dideli. Visiems dalyvaujantiems bus įteikta dovanėlė.


Konkurso sąlygos:

1. Konkurso tema – nupiešti (piešimo technika – įvairi) bibliotekininko portretą ir pridėti linkėjimus bibliotekininkui. Portreto nuotrauką ir linkėjimus atsiųsti el. paštu biblioteka@vrscb.lt.

2. Dalyvauti konkurse gali visi šeimos nariai, siųsti nuotraukas – suaugęs dalyvaujančios konkurse šeimos narys (nuo 16 metų).

3. Kiekvienas dalyvis gali pateikti konkursui vieną savo darbą.

4. Elektroniniame laiške būtina nurodyti piešinio autoriaus vardą, pavardę, amžių, ir parašyti palinkėjimą bibliotekininkui.

5. Nuotraukas galima siųsti nuo balandžio 24 d. iki 29 d.

6. Visi dalyviai bus apdovanoti. Su jais bus susisiekta asmeniškai.

7. Balandžio 29 dieną bus išrinktas pats originaliausias darbas. Jo autorius bus apdovanotas specialiu prizu.

8. Dalyvis, siųsdamas savo piešinius ir linkėjimus sutinka, kad jo darbas būtų paskelbtas Vilniaus rajono savivaldybės Centrinės bibliotekos Facebook paskyroje.

 

Inf. Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka 

Shadow up