kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dėl spartėjančios vakcinacijos šalies valdžia giria Vilniaus rajoną ir jo vadovę Mariją Rekst

Vilniaus rajone spartėja gyventojų vakcinavimo nuo koronaviruso tempai. Tą šiandien pripažino ir Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė, kuri ryte Nemenčinės poliklinikos Vakcinavimo centre susitiko su Vilniaus rajono mere Marija Rekst.


„Aš turiu pagirti ir Vilniaus rajoną, ir kitas vietas, kurias dar šiandien lankysiu (...), kad tikrai matome paskutinėmis dienomis suaktyvėjimą ir skiepijimo tempų, ir tokių planų, veiksmų. Kai ką pasistengėme dėl savivaldybių patys padaryti, siūlome pagalbą dėl pervežimų, galbūt dėl pajėgumų, kurie galėtų skiepyti. Bet savivaldybės irgi dirba, manau, kad jaučia ir dėmesį, jaučia ir tokį spaudimą visuomenės“, – po susitikimo su Vilniaus rajono savivaldybės vadovybe žurnalistams sakė šalies premjerė.

I. Šimonytė pagyrė Vilniaus rajono merę Mariją Rekst už rodomą aktyvią lyderystę.

„Suprantu, kad merei jau netrūksta dabar asmeninės lyderystės, ji tikrai mato savo atsakomybę, yra suplanavusi ir veiksmus, ir priemones, ir komandą. Tai dirbsime toliau kartu“, – tikino Vyriausybės vadovė.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, susitikime pristačiusi bendrus Savivaldybės ir jai pavaldžių institucijų veiksmus, siekiant skatinti bei kuo plačiau skleisti informaciją apie gyventojų vakcinavimą, teigė, kad skiepijimas „iš tikrųjų pajudėjo“, anot jos, seniūnai, administracijos darbuotojai bendrauja su žmonėmis, aktyviai skleidžia informaciją apie skiepų naudą.

„Mūsų savivaldybė dirba visomis jėgomis, kalbame su seniūnais, administracijos vadovais, ieškome galimybių, kaip įtikinti ir paskatinti žmones skiepytis. Juk žmogus gali atsisakyt, nesutikti, bet kalbame, teikiame gerus pavyzdžius. Mes negalime žmonių atvesti pasiskiepyti, jei žmogus nenori, bet mes nenuleisime rankų ir dirbsime toliau, aiškindami skiepų naudą“, – tikino M. Rekst.

Vilnius rajono merė pati pasiskiepijo nuo koronaviruso ir sakė raginanti visus administracijos darbuotojus, rajono gyventojus, institucijų darbuotojus, mokytojus, abiturientus besiruošiančius egzaminų sesijai bei visus tuos, kuriems jau dabar suteikta galimybė skiepytis, sekti jos ir jau pasiskiepijusių žmonių pavyzdžiu.

„Kiekvienas žmogus, kuris dirba, kuris yra atsakingas, turi jausti savo atsakomybę. Raginu visus mūsų savivaldybės skyrių vedėjus, visus seniūnus, kad jie perlaužtų save, įsitikintų, kad be skiepų nieko nebus, kad mes turime rūpintis ne tik savo šeimos nariais, bet ir kitais žmonėmis. Juk gali atsitikti taip, kad ant mūsų sąžinės gali nugulti atsakomybė už žmonių mirtis, jei mums nepavyks jų įtikinti“, – kalbėjo merė.

M. Rekst taip pat ragina visų Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje veikiančių švietimo, socialinių paslaugų, kultūros ir kitų įstaigų vadovus pasirūpinti savo darbuotojais, o pastaruosius – savo šeimų nariais, kaimynais.

„Raginu visus kartu skleisti ir dalytis geraisiais pavyzdžiais, pasakoti apie vakcinos naudą – apie šiuo metu bene vienintelį būdą grįžti mums visiems prie įprasto gyvenimo, suvaldyti pandemiją. Pirmiausia apie vakcinavimo naudą būtina įtikinti save, pasverti, kiek nedaug reikia siekiant apsaugoti savo ir save supančių artimų žmonių, draugų ir kolegų sveikatą ir gyvenimą. Labai svarbu apie vakcinavimą kuo plačiau ir aiškiau pasakoti vyresnio amžiaus žmonėms. Būtina suprasti, kad pasiskiepijus apdrausime save ir labiausiai pažeidžiamus asmenis nuo COVID-19 pasekmių. Nebijokite, pasiskiepykite, suprantu, kad baimę jaučiame visada stoję akistatoje su liga, pasikliaukime moksliniais tyrimais, medicina ir mums Dievo suteikta galimybe ištrukti iš pandemijos gniaužtų“, – teigė merė M. Rekst. 

Merė tvirtina, kad gyventojų vakcinavimo situacija rajone yra gerėjanti, o paskiepyti daugiau žmonių padeda ir tokios priemonės, kaip geltonųjų mokyklinių autobusų naudojimas pavežant žmones iki vakcinacijos centrų. „Sudarysime pagal galimybes visas sąlygas žmonėms pasiekti skiepijimo vietas, įskaitant neįgaliuosius mūsų rajono gyventojus“, - sakė merė, patikinusi taip pat, kad Savivaldybė deda visas pastangas vykdyti informavimo kampanija visomis Vilniaus rajono gyventojų gimtosiomis kalbomis.

Merė dėkojo visiems savo komandos nariams, aktyviai įsitraukusiems į skiepų naudos aiškinimo kampanijos darbus.


Kviečiame pasinaudoti galimybe ir aktyviai registruotis vakcinacijai nuo COVID-19 ligos!
 Taip Jus apsaugosite save ir kitus nuo susirgimo koronaviruso infekcija ir jos galimų komplikacijų ar mirties.

Šiuo metu vakcinuotis kviečiami senjorai virš 65 metų, asmenys, turintys rizikos veiksnių ir / ar sergantys lėtinėmis ligomis, švietimo darbuotojai, pilnamečiai abiturientai, socialinių paslaugų teikėjai, pareigūnai ir kiti asmenys, vykdantys gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas ir dirbantys kontaktiniu būdu ir mažmeninės prekybos atstovai bei didelių įmonių darbuotojai, dirbantys kontaktiniu būdu.

Pasinaudoti vakcinacijos galimybe galite jau rytoj: /index.php?3666038427       


Naudingi kontaktai:

VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika, tel. (8 5) 247 0027.

VšĮ Nemenčinės poliklinika, tel. +370 600 38 885.

PASISKIEPYKIME IR SUSTABDYKIME KORONAVIRUSO PLITIMĄ KARTU!

 

Nuotr. LRVK | Laima Penek
Shadow up