kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

38 Karolio Dombrovskio vieta Pasaulio biatlono čempionate Slovėnijoje

Vasario 17 d., trečiadienį vyko 20 km individualioji rungtis su šaudymu gulint + stovint + gulint + stovint, kur už kiekvieną nepataikytą šūvį biatlonininkams prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po baudos minutę.


Karolis Dombrovskis startavo su 20 numeriu tarp 101 dalyvavusių biatlonininko. Karolis pirmame šaudyme gulomis suklydo kartą ir slydo 69 pozicijoje, atsilikdamas 1 min. 46,6 sek. Antrame šaudyme stovint Karolis pataikė į visus taikinius ir pakilo į 47 vietą, atsilikdamas 2 min. 36,6 sek. Įveikus 4 km ratą šaudant gulomis visi šūviai  pataikė į taikinius ir į sekantį 4 km ratą Karolis išslydo jau 39  vietoje su atsilikimu 3 min. 31,8 sek. Paskutinį šaudymą stovint Karolis atliko greitai ir taikliai, pataikydamas į visus 5 taikinius ir i finišo ratą išslydo 33 vietoje. Nemenčinietis nelabai greitai slydo paskutinius kilometrus ir galutinėje įskaitoje užėmė 38 vietą, 20 km distancijoje užtrukęs 54 min. 29,3 sek. Karolis Dombrovskis eilinį kartą pateko į geriausiųjų 40-tuką ir iškovojo įskaitinius taškus generalinėje Pasaulio biatlono taurės įskaitoje.

Tomas Kaukėnas finišavo 53 su rezultatu 55 min. 06,7 sek., o Vytautas Strolia liko 66 vietoje su rezultatu 56 min. 05,8 sek.  Nugalėjo  norvegas S. H. Laegreidas, distancijoje užtrukęs 49 min. 27,6 sek., o šaudykloje nesuklydęs nė karto.

Sveikiname Karolį su gerais startais ir linkime sėkmės vyrų 4x7,5 km estafetės varžybose vasario 20 d.

 

Vilniaus rajono savivaldybės
sporto mokyklos direktorius
Marijan Kačanovski

Archyvo nuotrauka

Shadow up