kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kūrybinių darbų paroda „Žiemos pasaka – 2021“

Jau treti metai vyksta Vilniaus rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio darbo grupės bei Vilniaus rajono pedagoginės psichologinės tarnybos organizuojama Vilniaus rajono švietimo įstaigų vaikų ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Žiemos pasaka“. Parodos tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumą, žingeidumą, pasitikėjimą savimi bei skatinti vaikus ir mokinius domėtis literatūra, tautosaka.


Praeitų metų parodoje buvo eksponuojamos 46 vaikiškos knygutės, kurias rašė, piešė, iliustravo darželinukai ir pradinių klasių moksleiviai iš 16-os Vilniaus rajono švietimo įstaigų. Šiemet  parodos dalyvių skaičius sumažėjo trečdaliu. Nepaisant pandemijos sukeltų trikdžių, į virtualiąją parodą atsiųsta 12 kūrybinių darbelių iš šešių Vilniaus rajono švietimo įstaigų: Maišiagalos vaikų lopšelio-darželio, Lavoriškių lopšelio-darželio, Rudaminos lopšelio-darželio, Vaidotų mokyklos-darželio, Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos ir Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos. Kūrybiniai darbai eksponuojami Vilniaus r. specialių pedagogų ir logopedų bendruomenės Facebook puslapyje.

Nuoširdžiai dėkojame konkurso-parodos organizatorei Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos logopedei metodininkei Danutei Banevič, visai darbo komandai, Vilniaus r. pedagoginei – psichologinei tarnybai už šiuo neįprastu ir nelengvu laiku sudarytas vaikų kūrybiškumą ir raišką skatinančias aplinkybes.

   

 

Vilniaus r. švietimo įstaigų specialiųjų pedagogų
ir logopedų metodinio būrelio informacija

Shadow up