kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuo pirmadienio švelnėja karantinas

Šiandien, vasario 10 d., Vyriausybė pritarė švelninti karantino sąlygas. Nuo pirmadienio, vasario 15 d. galės veikti ne maisto ir gėlių parduotuvės, grožio centrai, salonai ir kirpyklos.


Ne maisto parduotuvės

Nuo pirmadienio gali atnaujinti veiklą ne maisto prekių parduotuvės, kurių prekybos plotas neviršija 300 kv. m bei turi tiesioginį įėjimą iš lauko arba atskirą įėjimą, kuriuo naudojasi tik tos parduotuvės klientai. Pagal tokį pat principą galės veikti parduotuvės, kioskai, paviljonai (išskyrus esančius turgavietėse), kurių patalpų plotas neviršija 300 kv. m. Duris gali atverti ir gėlių parduotuvės.

Taip pat leidžiama ne maisto prekių prekyba lauko sąlygomis nuo laikinų prekybos įrenginių, taip pat ne prekybos patalpose sudaromoms sutartims – išnešiojamoji prekyba.


Grožio centrai, salonai ir kirpyklos

Vyriausybė leido veikti grožio centrams, salonams, kirpykloms. Paslaugoms, kurios trunka trumpiau nei 15 minučių, būtina užtikrinti bent 10 kv. m plotą, o paslaugoms, kurios trunka ilgiau – bent 20 kv. m plotą vienam klientui. Jei plotas mažesnis, vienu metu bus galima aptarnauti tik vieną klientą ir užtikrinti visas kitas saugumo priemones.

Nuo vasario 15 d. taip pat leista rengti individualius (vienam paslaugos gavėjui) fizinio aktyvumo užsiėmimus lauke. Juos galės teikti fizinio aktyvumo ar sporto specialistas, instruktorius ar tokių paslaugų teikėjas. Užsiėmimo metu būtina užtikrinti visus saugumo reikalavimus.

Prieš pradedant veiklą taip pat rekomenduojama atlikti nemokamą COVID-19 testą. Išsitirti galima:

1. užsiregistravus el. būdu svetainėje www.1808.lt (pasirinkite „PGR profilaktiniai tyrimai tikslinėms grupėms“)

2. užsiregistravus trumpuoju numeriu 1808.

Linkime saugiau pradėti darbus!


Su Vyriausybės parengtu laipsniško taikomų karantino režimo ribojimų keitimo planu, kuriame numatyti įvairūs karantino režimo švelninimai, atsižvelgiant į Covid-19 sergamumo skaičius, galite susipažinti čia.

Shadow up