kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Projektas „Švęskim Kalėdas kartu“

Kalėdų metas yra pripildytas magijos, džiaugsmo, gerumo, švelnumo, tikros meilės, spinduliuojančios šviesos, vidinio tvirtumo, vilties ir tikėjimo žmogaus gerumu ir geresniu pasauliu.


Laukiant svarbiausių metų švenčių, Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje buvo įgyvendintas projektas „Švęskime Kalėdas kartu“. Pagrindinis projekto tikslas – supažindinti su kalėdiniais papročiais ir suvienyti mokytojus, mokinius ir jų tėvus į vieną didelę šeimą, laukiančią kūdikėlio Jėzaus atėjimo. Projektas pradėtas įgyvendinti nuo gruodžio 1 d.

Dalyvaudami projekte, mokiniai atliko įvairias užduotis: rašė laiškus Kalėdų seneliui, kūrė palinkėjimus, gamino kalėdines dekoracijas, kuriomis puošė savo klases ir eglutes, mokėsi kalėdinių giesmių. Žiūrėdami parengtus pristatymus, mokiniai prisiminė eglutės istoriją, Kalėdų senelį ir kalėdines tradicijas. Mokytojai kartu su mokiniais ypač buvo kūrybingi, puošdami mokyklos langus ir duris bei gamindami Advento vainikus. Nuoširdžiai dėkojame mokinių tėvams už dalyvavimą projekte ir nuostabias Advento vainikų nuotraukas.

Mokinių, mokytojų ir tėvų veiklos pateikiamos nuotraukų galerijoje.

Projekto organizatoriai – Stanislava Kačanovska, Jūratė Krylovičienė, Kristina Blaževičienė, Ana Zemska, Honorata Feklistova, Teresa Božerodskaja, Ryšard Sudenis, Irena Karpavičienė – dėkoja gimnazijos bendruomenei už bendradarbiavimą.


Inf. Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija

Shadow up