kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Karjeros ugdymas Rukainių gimnazijoje

Gruodžio 21 d. Vilniaus r. Rukainių gimnazijos I-IVG klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus r. Pedagoginės psichologinės tarnybos organizuojamame Jaunimo užimtinumo, įsidarbinimo ir verslumo politikos Vilniaus rajono projekte. Mokiniams organizuotas nuotolinis susitikimas su AM konsultavimo direktoriumi Valdemaru Chorostinu – karjeros specialistu.


Susitikimo metu mokiniai galėjo iš arčiau pažvelgti į karjerą ir jos kūrimo galimybes. Karjeros specialistas mokiniams pasakojo, kas yra karjera, kokios yra populiariausios profesijos, kaip yra skaičiuojami pinigai. Specialistas pristatė pagrindinius 4 žingsnius, kaip susikurti karjeros  veiksmų planą, padėsiantį žengti sėkmingo gyvenimo link.

Mokiniai atliko ir praktinę užduotį, kuri padėjo labiau pažinti save, savo silpnąsias ir stipriąsias puses, pagalvoti apie savo svajonių profesiją, kaip pasirinkti karjeros kryptį, kokios svarbios savybės tam reikalingos.

Susitikimo pabaigoje specialistas pasidalino naudingais patarimais, nuo ko galima būtų pradėti jau dabar, mokyklos suole: svarbu yra mokytis dėl savęs, daryti daugiau negu būtina, tikėti ir pasitikėti savimi.

Visi mokiniai paskaitoje buvo aktyvūs ir pasidalino gerais atsiliepimais. Susitikimo dalyviai gavo pažymėjimus ir specialisto elektroninę knygą, kaip lengviau išmokti kalbas.

Socialinė pedagogė metodininkė Jovita Bliznikė

Shadow up