kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Užsiregistruoti į mobiliuosius punktus galima ir internetu

Siekiant sumažinti Karštosios linijos 1808 skambučių apkrovas, pradėjo veikti elektroninė registracija į mobiliuosius punktus. Gyventojai, norėdami atlikti profilaktinį tyrimą dėl Covid-19 ligos, galės registruotis elektroniniu būdu identifikuojantis per el. parašą arba jungiantis per el. bankininkystę.


Registruotis tyrimui dėl koronaviruso mobiliajame punkte Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestuose jau galima ir internetu. Elektroninės registracijos formą galima rasti tinklapyje 1808.lt.

Jūsų patogumui, informaciją apie šalies mobiliųjų punktų užimtumą galima stebėti internete. Informacija atnaujinama nuolat. Mobiliųjų punktų užimtumas: https://bit.ly/2QOcwDr

Primename, kad kreiptis į Karštąją liniją 1808 reikia, jei  norite užsiregistruoti tyrimui mobiliajame punkte; norite pasikonsultuoti apie saviizoliaciją ir kitas reikalingas procedūras grįžus iš Covid-19 infekcijos paveiktų šalių. Jei turite klausimų, į kuriuos Karštosios linijos operatoriai nėra kompetentingi atsakyti – Jums bus suteikta informacija apie kitas atsakingas įstaigas.

Skambučiai priimami nuo 8 iki 20 val.

Skambinant iš užsienio tel. nr. +370 (37) 367 963


Kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą tel. nr. +370 5 264 9676 reikia, jei:

- norite pranešti apie turėtą ar galimai turėtą kontaktą su Covid-19 liga sergančiuoju;
- reikia palikti ar pakeisti saviizoliacijos vietą;
- turite klausimų dėl darbo organizavimo įmonėse;
- turite klausimų dėl patalpų dezinfekcijos;
- turite klausimų dėl keleivio anketos pildymo grįžus iš užsienio valstybių.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai konsultuoja I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 – 15:45; VI-VII 8:00-17:00.

Taip pat dėl Covid-19 infekcijos galima kreiptis el. paštu: koronavirusas@sam.lt, kuriuo į visuomenės užklausas dėl koronaviruso atsakinėja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai.

 

Shadow up